Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

TECHNICZNE nosidełko turystyczne VAUDE SWING

23-05-2012, 14:53
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Najwyzsza cena licytacji: 238.50 zł      Aktualna cena: 238.50 zł     
Użytkownik pluk
numer aukcji: 2347283523
Miejscowość Warszawa
Licytowało: 6    Wyświetleń: 444   
Koniec: 19-05-2012, 21:27

Dodatkowe informacje:
Stan: Używany
Producent: Inne
Waga dziecka (kg): 20.00
Dodatkowe informacje: Regulowany system nośny,
Rodzaj nosidła: Turystyczne,
Opcje noszenia: Na plecach,
Kolor: Odcienie czerwieni, Wielokolorowy,

info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Bardzo lekkie i wygodne nosidełko turystyczne firmy VAUDE model SWING - nie jest siodełkiem, nie ma daszka (można dokupić) ale jest naprawdę dobre na długie wycieczki - tak dla rodzica jak i dla dziecka:)

w zakresie systemu nośnego to regulacja jest analogiczna do bardzo dobrych plecaków, plecy z siateczki więc pocenie ograniczono do minimum

w zakresie siedziska to można je podnieść lub opuścić o jakieś 20 cm - powinno być widać na zdjęciach - dlatego do momentu gdy dziecko przekroczy 20 kg można je bezpiecznie i wygodnie nosić

z funkcjonalnych dodatków są dwa zółte uchwyty - pozwalają nosić nosidełko "we dwójkę" - bardzo nas to cieszyło ale raczej nie skorzystaliśmy:)

ważniejsze jest miękka poduszeczka z przodu dziecka, na której może spokojnie oprzeć policzek i zasnąć smacznie...

z tyłu jedna duża kieszeń (pod siedziskiem) i jedna mała na drobiazgi - tam też jest ukryta regulacja pasów dziecka

z boków dwie kieszenie z siateczki.

nosidełko ma tak ukształtowana ramę, że bardzo wygodnie wkłada się dziecko w pojedynkę - wystarczy oprzeć nogę na podstawie nosidełka i to wystarcza, żeby dziecko bezpiecznie sobie siedziało bez angażowania rąk (moim zdaniem bezpieczniej niż na tych systemach rozkładanych - ale to subiektywna ocena)

Używaliśmy nosidełka przez dwa lata, ale tylko na letnich wakacjach i kilku weekendach - na co dzień do miasta mieliśmy inne rozwiązanie.

Stan oceniam na bardzo dobry - nie ma plam, przebarwień, stelaż nie jest porysowany

Mogę wysłać, ale najchętniej odbiór osobisty - wtedy można przymierzyć, obejrzeć itp.

serdecznie zapraszam

ps. nie kończę aukcji przed czasem - ten kto zalicytuje najwięcej wygra :)