|
Witam.
Przedmiotem aukcji jest odzież marki Marks&Spencer, GAP i Ashwa.
1. różowa spódnica Mother Care 110 cm. Długość 42 cm. Na podszewce, z aplikacjami (koronki, dżety), marszczona. Skład 100% bawełna, 65% poliester i 35% bawełna (podszewka)
2. Spodnie Indigo Colletion Marks&Spencer 116 cm. Brązowe z kwiatowymi aplikacjami (tylna kieszeń), proste nogawki 66 cm. Skład 98% bawełna, 2% elastan.
3.Zielona koszula Indigo Colletion Marks&Spencer 110 cm, krótki rękaw z małymi kokardkami, zapinana z tyłu na guzik, dł 38 cm. Skład 100% bawełna
4. spodium w odcieniach żółci i zieleni Autograph Marks&Spencer 116 cm. Na ramiączkach kokardki imitujące wiązania, z tyłu ściągacz na plecach, w kroku napy ułatwiające korzystanie z toalety, w pasie gumka, 2 kieszenie z aplikacją z przodu, jedna z tyłu, całość na podszewce. Długość 52 cm. Skład 100% bawełna.
5. spodnie Autograph Marks&Spencer kolor morski 116 cm. Wyszywane aplikacje na obu nogawkach i kieszeni z tyłu, dł 65 cm. SW pasie gumka do regulacji. Skład 99& bawełna, 1% elastan.
6. spodnie GAP 5 lat. Kolor czarny aksamit. Dł 64 cm. Regulowana gumka w pasie. U dołu małe przetarcia na nogawce (kupione za długie, ale dobre w pasie; córka założyła je raz i już nie chciała). Skład 98% bawełna, 2% elastan.
7. szara bluzeczka Ashwa wiek 4/5 lat. Z przodu aplikacja 3 kokardy z dżetami, z tyłu przyszyte 3 kokardki. Krótki rękaw falbanka. Dł 40 cm. Skład 100% bawełna.
Wszystkie ubrania są w stanie idealnym. Nie mają dziur, plam itp.
Informuję, że ubrania należą do mnie i chodziła w nich moja córka. Nie chcę oddawać dla "potrzebujących", ponieważ trafią do second handu. Wolę uzyskane pieniądze przeznaczyć na nowe ubrania dla córki.
Zachęcam do licytacji i zapraszam na moje pozostałe aukcje.
W razie pytań: 723-[zasłonięte]-975
|