5:00 (pn) SANOK, Plac przed Dw. PKP 5:40 (pn) KROSNO, Plac przed Dw. PKP 6:10 (pn) JASŁO, Plac przed Dw. PKP 7:00 (pn) GORLICE, Dw. PKS 7:30 (pn) GYBÓW, Przystanek PKS – Rynek 8:00 (pn) NOWY SĄCZ, Dw. PKS 10:45 (pn) BIELSKO BIAŁA 2, Dw. PKS 11:10 (pn) PSZCZYNA, Dw. PKS 12:00 (pn) KATOWICE 1, Al. Korfantego 2, parking przed biurem INTER Bus
13:00 (pn) GLIWICE, Zajezdnia PKS, ul. Toszecka 9 4:45 (pn) MEDYKA, Parking DH Biedronka (przy granicy) 5:15 (pn) PRZEMYŚL 2, ul. Czarnieckiego vis a vis odpraw celnych 5:50 (pn) JAROSŁAW 1, Dw. PKS 6:15 (pn) PRZEWORSK, Dw. PKS 7:00 (pn) RZESZÓW 1, Plac przed Dw. PKP 7:50 (pn) DĘBICA 2, Dw. PKP 8:30 (pn) TARNÓW, Dw. PKS, stan. 9
10:30 (pn) KRAKÓW, Regionalny Dw. Autobusowy, ul. Bosacka 18 (górna płyta) 13:15 (pn) PRUDNIK, Dw. PKS 13:50 (pn) NYSA, Rynek 14:50 (pn) BRZEG, Dw. PKS 15:20 (pn) OŁAWA, Dw. PKS 7:30 (pn) STALOWA WOLA, Dw. PKS 8:00 (pn) TARNOBRZEG, Dw. PKS
9:50 (pn) KIELCE 2, Dw. PKS 10:30 (pn) JĘDRZEJÓW, Dw. PKS 12:15 (pn) CZĘSTOCHOWA 2, Dw. PKP przy ul. Piłsudskiego 14:10 (pn) OPOLE 2, Dw. PKP 16:00 (pn) WROCŁAW, Dw. PKS, ul. Sucha 4, peron 4 17:15 (pn) LEGNICA 2, Dw. PKS 18:55 (pn) ZIELONA GÓRA, Dw. PKS 12:00 (wt) MAIDSTONE, Maidstone Services (zjazd nr 8 z M20) 13:15 (wt) LONDYN, Victoria Coach Station
14:15 (wt) LUTON, Toddington Services M 1 14:45 (wt) NORTHAMPTON, Rothersthorpe Services M 1 15:15 (wt) LEICESTER, Leicester Forest East Services M 1 16:00 (wt) NOTTINGHAM, Railway Station – Station Street 17:30 (wt) SHEFFIELD, Meadowhall – Coach Park 15:20 (wt) COVENTRY 2, Fairfax Street przy restauracji „Prague” 15:55 (wt) BIRMINGHAM, Digbeth Coach Station 17:45 (wt) STOKE ON TRENT, Railway Station – Station Road 18:45 (wt) MANCHESTER, Chorlton Street przy Coach Station 19:45 (wt) LEEDS, Yorkshire Playhouse, opp. Metro Bus Station
20:15 (wt) BRADFORD, Polish Club – Shearbridge Road 15:00 (wt) SLOUGH, vis a vis Polish Church Farnham Road 15:45 (wt) READING, Bus Stop, Calcot Savacentre, JCT 12 M4 16:35 (wt) SWINDON, Bus Station Bays ½ 17:45 (wt) BRISTOL, Anchor Road Bus Stop By Explore @ Bristol 18:45 (wt) CARDIFF, National Museum 19:45 (wt) SWANSEA, Quadrant Bus Station (wt) DARLINGTON, Coach Stop, FEETHAMS vis a vis Town Hall (wt) NEWCASTLE UPON TYNE, FERRY BUS STOP railway Station, Neville Street
(wt) EDINBURGH, Edinburgh Bus Station przy Placu Św. Andrzeja (wt) GLASGOW, Buchanan Bus Station (wt) BRIGHTON, Pool Valley Coach Station (wt) PORTSMOUTH, The Hard Interchange (wt) SOUTHAMPTON, Coach Station, Harbour Parade (wt) BOURNEMOUTH, Travel Interchange, Holdenhurst road (wt) EXETER, Exeter Bus Station, Paris Street
(wt) PLYMOUTH, Bretonside Bus Station 14:40 (wt) OXFORD 1, Oxpens Coach Park przy Oxpens Road 16:20 (wt) GLOUCESTER, StationRoad, przy skrzyżowaniu z Clarence Street 17:15 (wt) WORCESTER CITY, Wardon, Three Pears, M5 (zjazd 6) 18:20 (wt) WOLVERHAMPTON, Bus Station, Pipers Row 20:20 (wt) WARRINGTON, Bus Station, Golborne Street 21:10 (wt) CHESTER 1, Station Road 22:20 (wt) COLWYN BAY, Guys newsagents 23:15 (wt) BANGOR, Bus Station, Garth Road 6:00 (śr) DUBLIN, Port & Ulster Bank George's Quay (poza dworcem autobusowym)
7:15 (śr) PORTLAOISE, J.F.L. Avenue 9:15 (śr) LIMERICK, Railway Station 10:30 (śr) MALLOW, Town Park 11:15 (śr) CORK 1, St Patrick's Quay przy skrzyżowaniu Harleys Street
Niniejszy rozkład nie jest ofertą handlową w sensie rozumienia obowiązujących przepisów prawa. Uwaga: Godziny przejazdowe do poszczególnych miejscowości mogą ulec zmianie, w zależności od warunków drogowych.
|