Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Tales of Monkey Island - PC - NOWKA

18-01-2012, 17:47
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 100 zł     
Użytkownik ik-mercado-uk
numer aukcji: 2042957008
Miejscowość Lincoln, Wielka Brytania
Wyświetleń: 18   
Koniec: 18-01-2012, 17:47

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Wersja językowa gry: Angielska

info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

ik-mercado-uk

[zasłonięte]@gmail.com

GG - 32[zasłonięte]433

Tel. - +48 728 [zasłonięte] 584

Nie wysyłam

za pobraniem

1. Wpłata na konto

     bankowe

2. Wpłata Escrow

3. Płatności Allegro

KONIECZNIE ZAPOZNAJ

SIĘ ZE

STRONĄ O MNIE

Wysyłka z Wielkiej Brytanii :)

Koniecznie zapoznaj się ze stroną o mnie :) 

Tales of Monkey Island

gra na PC

Premiera gry 8 kwiecień,wysyłka po premierze :)

Tales of Monkey Island to kontynuacja serii klasycznych przygodówek, które na rynku zadebiutowały już w 1990 roku (The Secret of Monkey Island), prezentując wyjątkowe poczucie humoru i świetne wykonanie. Produkt składa się z pięciu epizodów – wszystkie zostały stworzone przez firmę Telltale, znaną z wielu ciekawych produkcji (Sam & Max, Wallace & Gromit), również wydawanych w odcinkach. W skład Tales of Monkey Island wchodzą:

  • Launch of the Screaming Narwhal
  • The Siege of Spinner Cay
  • Lair of the Leviathan
  • The Trial and Execution of Guybrush Threepwood
  • Rise of the Pirate God.

Autorzy starali się za wszelką cenę odtworzyć klimat poprzednich odsłon serii, unowocześniając jednocześnie wiele jej aspektów, w tym przede wszystkim oprawę audiowizualną. Wysoki poziom każdego z epizodów zapewnia doświadczona ekipa twórców, w skład której wchodzą między innymi byli pracownicy firmy LucasArts, jak np. Dave Grossman (jeden z autorów The Secret of Monkey Island), Michael Land (zajmujący się muzyką w poszczególnych częściach serii) i Dominic Armato (podkładający głos bohatera). Gra była konsultowana także z Ronem Gilbertem – współautorem wielu klasycznych przygodówek.

Życzę udanych zakupów :)