Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

TAJLANDIA KAMBODŻA Egzotyka Egzotyczne Wyprawy

23-01-2012, 2:11
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 5 550 zł     
Użytkownik BP_WIOLA
numer aukcji: 2036635670
Miejscowość Rybnik
Wyświetleń: 398   
Koniec: 18-01-2012 11:36:15
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.


 

 

Tajlandia i Kambodża *** 9 dni


 

terminy i ceny:


30.01, 6260


13.02  6280 zł , 27.02 - 6460 zł,


13.03 - 5550


27.03 - 6460 zł, 24.04 - 5550


 

kliknij i sprawdź inne ciekawe oferty

 

http://www.biuropodrozywiola.pl/category/57/egzotyczne-wyprawy.htm 

 

BANGKOK- RZEKA KWAI - PATTAYA - SIEM REAP - ANGKOR WAT - PATTAYA

Dzień 1. Warszawa - Bangkok. Wylot z Warszawy.

Dzień 2. Bangkok. Przylot na lotnisko w Bangkoku i rozpoczęcie programu. Transfer do hotelu i czas wolny. Wieczorem kolacja na statku spacerowym pływającym po rzece Chao Phraya (fakultatywnie - ok. 1400 THB/os.). Po rejsie spacer ulicą Pat Pong, gdzie koncentruje się życie nocne Bangkoku.

Dzień 3. Bangkok. Po śniadaniu zwiedzanie najważniejszych zabytków stolicy Tajlandii - tzw. "klejnotów Bangkoku", świątyń Wat Tramit, Wat Phra Kheo i Wat Po oraz Wielkiego Pałacu. Następnie rejs łodzią po rzece Chao Praya i kanałach przecinających miasto. W drodze do hotelu wizyta w centrum jubilerskim. Wieczorem kolacja w restauracji na 78-ym piętrze w najwyższym budynku Bangkoku (fakultatywnie - ok. 1000 THB/os.), skąd roztacza się niesamowita panorama na cala metropolię.Dzień 4. Bangkok - Kwai. Po śniadaniu wyprawa do doliny Rzeki Kwai w prowincji Kanchanaburii. Po drodze wizyta na plantacji palm kokosowych i na targu wodnym Damnoen Saduak oraz farmie węży (fakultatywnie - ok. 200 THB/os.). Po dotarciu nad rzekę Kwai okazja, by przejść się po słynnym moście. Obiad w położonej na wodzie restauracji (fakultatywnie - ok. 200 THB/os). Następnie wizyta w wiosce słoni z możliwością przejażdżki (fakultatywnie - ok. 800 THB/os.). Później jaskinia Kao Sai, w której mieści się posąg Buddy oraz drewniana część mostów tworzących słynną "kolej śmierci". Następnie podróż łodzią w górę rzeki Kwai do położonego na tratwach hotelu, w którym spędzimy noc w atmosferze egzotycznej dżungli. Wieczorem kolacja oraz możliwość udział w pokazie tańców i muzyki plemienia Monów (fakultatywnie - ok. 150 THB/os.).

Dzień 5. Kwai - Erewan - Bangkok. Podczas śniadania przy odrobinie szczęścia obejrzymy kąpiel słoni. Potem wyprawa do prawdziwej, tropikalnej dżungli i wioski Monów. Po powrocie do hotelu i wykwaterowaniu dla chętnych spływ rzeką Kwai. Następnie wizyta w Parku Narodowym Erewan z najpiękniejszymi wodospadami Tajlandii. Po obiedzie (fakultatywnie - ok. 200 THB/os.) powrót do Bangkoku i nocleg.

 


Dzień 6. Bangkok - Siem Reap. Wczesnym rankiem wyjazd do Kambodży przez miejscowość Poi Pet. Przypominamy, że uczestnicy wycieczki muszą uzyskać wcześniej w ambasadzie Tajlandii w Warszawie wizę turystyczną podwójnego przekroczenia granicy. Po przekroczeniu granicy przejazd do Siem Reap i zakwaterowanie w hotelu. Fakultatywnie kolacja z pokazem Khmerskich tańców - ok 10 USD/os.

Dzień 7. Siem Reap - Angkor Wat. Ukryty w dżungli Angkor Wat jest niewątpliwie najbardziej niesamowitym miejscem w Kambodży, jeśli nie w całych Indochinach. Niezwykły kompleks miejski i świątynny imponuje rozmachem architektury i kryje tajemnicę starożytnego imperium Khmerów. W Angkor zwiedzanie kompleksu miejskiego Angkor Thom, z niezwykłą świątynią Bayon, świątynią Ta Phrom oraz perłą architektury Khmerskiej, świątynią Banteay Srei (dodatkowo płatna - ok. 10 USD/os.). Następnie zwiedzanie Muzeum Min przybliżającego niedawne dzieje Kambodży - historię Czerwonych Khmerów. Na zakończenie programu odwiedzimy wspaniały kompleks świątynny Angkor Wat.

Dzień 8. Siem Reap - Pattaya. Po śniadaniu wyjazd z Sieam Reap do Pattayi, dokąd dotrzemy w godzinach wieczornych. Nocleg w hotelu w Pattayi.

Dzień 9 (15). Bangkok - Warszawa. Transfer na lotnisko w Bangkoku i wylot do Polski lub kontynuacja wypoczynku w hotelu. W zależności od rozkładu lotu przylot do Warszawy.

Dzień 10 (16). Warszawa. W zależności od rozkładu lotu przylot do Warszawy.


 Cena zawiera:

 • przelot Warszawa - Bangkok - Warszawa z międzylądowaniem w porcie europejskim
 • opłaty lotniskowe
 • ubezpieczenie KL, NNW
 • zakwaterowanie w hotelach 3 ***z klimatyzacją (z wyjątkiem hotelu na Rzece Kwai)
 • wyżywienie: śniadania w formie bufetu, możliwość dokupienia obiadokolacji
 • transport klimatyzowanymi autokarami
 • zwiedzanie wg programu (bez biletów wstępu do zwiedzanych obiektów),
 • serwis wykwalifikowanego polskiego pilota

Cena nie zawiera

 • dopłaty do zakwaterowania w pokoju pojedynczym, albo do tańszejopcji podróżujący samotnie (uczestnik może być dokwaterowany do innej osoby tej samej płci) - tylko podczas programu głównego - w przypadku realizacji dokwaterowania w ramach opcji "podróżujący samotnie", dopłata zostanie anulowana
 • dopłaty do obiadokolacji,
 • zniżki dla 3 osoby dorosłej na dostawce
 • dopłaty do pobytu 6 nocy w Pattaya 3 *** BB, lub 4* BB
 • dopłaty do pobytu 3 noce w Pattaya + 3 noce na Koh Chang 3 *** BB, lub 4 * BB
 • biletów wstępu do zwiedzanych obiektów - obowiązkowe ok. 1200 THB (ok. 25 EUR)/os. w Tajlandii, ok. 10 USD/os.w Kambodży, fakultatywne - ok. 3950 THB (ok. 90 EUR)/os. w Tajlandii, ok. 10 USD/os. w Kambodży
 • zwyczajowych napiwków dla bagażowych, kierowców, przewodników - ok. 15 EUR/os.
 • kosztów uzyskania wizy tajskiej i kambodżańskie

 

 
uwaga! ilość dni do zakończenia aukcji nie

świadczy o sporej  ilości wolnych miejsc
  
przed "kup teraz" sprawdź telefonicznie dostępność miejsc !

Szukasz innej oferty w innym termie?

Napisz do nas lub zadzwoń, znajdziemy ofertę

dostosowaną

do Twoich wymagań i finansów 

 

 


 

BIURO PODRÓŻY WIOLA

ul. Mikołowska 84, 44-203 Rybnik

 

czynne: pn-pt. 9.00-17.00, sobota 9.00 - 13.00

 

tel./fax: (032)[zasłonięte]42263, kom.: 600-[zasłonięte]-730

 

gg:[zasłonięte]30522, email: [zasłonięte]@vp.pl

 

Zapraszamy do grona naszych Klientów!© 2011   Wykonanie: www.studiotomcom.pl