info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Czysty

Elektroniczna tablica wyników ze zdalnym (bezprzewodowym) sterowaniem

i dużymi, czytelnymi cyframi

o wysokości 20,3cm.

Posiada funkcje: zegar, temperatura, czas gry, wyniki, sety, sygnał dźwiękowy, dwa bezprzewodowe pulpity sterujące.

Tablica po włączeniu zasilania wyświetla aktualny czas

(godziny, minuty) a co 45 sekund temperaturę. Po włączeniu za pomocą pulpitu w miejscu zegara wyświetlany jest nastawiony czas gry, wyniki dla Gości i Gospodarzy oraz numer połowy, setu lub kwarty meczu.

Z pulpitu można programować czas gry, sposób naliczania czasu oraz ustawić zegar.

Czas gry może być naliczany na 2 sposoby: odliczany od zadanej wartości do zera lub zliczany od zera. W obydwu przypadkach po zakończeniu naliczania czasu uruchamiany jest na 2 sekundy sygnał dźwiękowy. Sygnał dźwiękowy można w razie potrzeby uruchomić ręcznie z pulpitu (konieczne jest wciśnięcie 2 przycisków). Naliczany czas można w każdej chwili zatrzymać, ponownie uruchomić oraz w razie potrzeby dodać dodatkowe minuty. Wszystkie funkcje wykonuje się przy pomocy pulpitu, do tablicy potrzebne jest tylko zasilanie.

Dane techniczne: Wymiary:       tablica - 100x70x10 cm,       pulpit   - 24x18x6,4 cm,       cyfry    - 20,3 cm Zasilanie:       tablica - 230 V, pulpit - 12 V Zasięg pulpitu:       do 500 m w otwartym terenie. Sygnał dźwiękowy:       139 dB, modulowany  530/680 Hz Podtrzymanie zasilania:       zegar - ok. 10 dni, pulpit - 12 m-cy

Każda tablica jest wykonywana po zakupie dlatego możliwe jest zindywidualizowanie wyglądu poprzez umieszczenie np. godła szkoły.