Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

TABLICA OBOWIAZKÓW -DLA RODZICOW KTORZY CHCA ZMIAN

17-01-2012, 5:51
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 50 zł     
Użytkownik pomyslowamama
numer aukcji: 2036194669
Miejscowość ŁÓDŹ
Kupiono sztuk: 7    Wyświetleń: 239   
Koniec: 17-01-2012 21:31:50

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

 

Tablica obowiązków

Wspaniała pomoc dydaktyczna dla rodziców wszystkich  dzieci.

W przystępnej formie zdefiniowane zadania o różnym stopniu trudności, pomocne w kształtowaniu typowych i oczekiwanych zachowań małego człowieka w rodzinie i jego najbliższym otoczeniu.

Tablica obowiązków w prosty i przyjemny sposób (a co najważniejsze bez krzyków i protestów) nauczy Twoje dziecko wykonywania prostych czynności domowych i samoobsługowych, uchroni Cię przed kolejną bitwą o to kto posprząta pokój, pościeli łóżko itp. Duża tablica powieszona w widocznym dla dziecka miejscu będzie mu przypominała o tym czego już dokonał , co musi jeszcze zrobić i nad czym popracować.

Zestaw wykonany z elementów magnetycznych oraz usztywnionej wielowarstwowej , grubej tablicy ze sznurkiem pozwala na powieszenie go w dowolnym miejscu w domu i  zawiera:

• Tablice magnetyczna
• 20 elementów z zadaniami
• 70 elementów do oceniania w poszczególnych dniach tygodnia
• 10 elementów do przyznawania wyróżnień za osiągnięcia przez cały tydzien

Tablica jest tygodniowym wykazem poszczególnych rzeczy jakich chcemy nauczyć dziecko. Po jednej stronie jest podział na obowiązki, zaś wzdłuż mamy dni tygodnia . Sami przypinając odpowiednie magnesy ustalamy na czym nam zależy w danym tygodniu. Mamy również kilka pustych magnesów na których można wpisać coś na czym nam szczególnie zależy. Pod koniec dnia dziecko dostaje odpowiedni znaczek . Dla każdego zajęcia przeznaczony jest inny obrazek- niech dziecko samo zdecyduje na czym najbardziej mu zależy! Jeśli uzbiera ich np 5, 6 lub 7 - pod koniec tygodnia dostaje nagrodę.  
Jest to system motywacyjny godny nosić miano nowoczesnej metody wychowawczej.

Druga strona jest tak skonstruowana żeby można było na niej przypiąć resztę magnesów, których aktualnie w danym tygodniu nie używamy. Za pomocą specjalnego markera (nie dołączony do zestawu) można na niej tworzyć listę zakupów, rzeczy do zrobienia itp. - biała powierzchnia jest suchościeralna.


Wymiary produktu:
Zielony kwadrat przedstawia produkt względem rózowego, odpowiadającemu wymiarom kartki A4 w skali.

Wysokość: 30 cm
Szerokość: 40 cm
A4
P R O D U K T

Zdjęcia produktu:


TABLICA OBOWIAZKÓW -DLA RODZICOW KTORZY CHCA ZMIAN

!


Dodano 2[zasłonięte]010-11 11:26
Aczkolwiek schlebia mi fakt iż moje tablice obowiązków cieszą się takim zainteresowaniem iż mają już swoich "naśladowców" uczulam wszystkich na fakt iż sprzedawane przeze mnie tablice są moim oryginalnym pomysłem,testowanym na moich dzieciach, popartych latami studiów pedagogicznych, od projektu, grafiki aż po samą produkcję.Sprzedaję je już ponad 3 lata , ostatnio na allegro. Wszelkie inne dostępne na allegro tablice np:malucha, grzeczności itd są kopiami (nielegalnymi ) mojego projektu. Moje tablice maja zastrzeżony WZÓR PATENTOWY, na który niestety nie zwracają uwagi inni nieuczciwi sprzedający. Państwa ocenie pozostawiam fakt czy warto kupować u kogoś innego kogo nie stać nawet na swój oryginalny projekt?
Pozdrawiam serdecznie ! Agata Skjold - pomyslowamama