Tablica Interaktywna Qomo QWB200-PS 88" Fv/Gw
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Użytkownik elektrokomplex_
numer aukcji: 4209795475
Miejscowość kłodzko
Wyświetleń: 96
Koniec: 03-06-2014, 9:49
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha
strona o nas
komentarze
nasza oferta
do ulubionych
zadaj pytanie
ELEKTROKOMPLEX
ul. Witosa 6
57-300 Kłodzko
tel. +48 (074)[zasłonięte]647 14
tel. kom. 668 [zasłonięte] 416 (preferowany)
email: [zasłonięte]@prezentacyjne.pl
gg:[zasłonięte]78298
KURIER
- NIE MA MOŻLIWOŚCI WYSYŁKI "ZA POBRANIEM"!
ODBIÓR OSOBISTY:
Od poniedziałku do piątku w godzinach 8.30-14.30 w siedzibie firmy.
PRZED PRZYJŚCIEM KONIECZNE JEST POTWIERDZENIE TERMINU (telefon lub mail).
PRZEDPŁATA NA KONTO:
Dane do przelewu - w e-mailu po dokonaniu zakupu.
Bank:
Płacąc za towar przelewem, w tytule proszę koniecznie umieścić swój NICK oraz NUMER AUKCJI!
PŁACĘ Z ALLEGRO:
FAKTURA VAT
Na fakturze zawsze umieszczamy koszt wysyłki towaru!
Tablica interaktywna
Qomo QWB200-PS 88" (78")
Obsługa palcem lub dowolnym innym wskaźnikiem
SUPER CENA!!!
Tylko do końca tego roku!
3849zł
3999zł
Co to jest tablica interaktywna ?
Technologia IR pozycjonowania w podczerwieni
  • Obsługa palcem lub każdym dowolnym pisakiem
  • Powierzchnia może służyć jako tablica suchościeralna i magnetyczna
  • Powierzchnia matowa, nie powoduje refleksów przy projekcji
  • Brak konieczności używania jakichkolwiek dodatkowych pisaków
Oprogramowanie FlowWorks w języku polskim !
Dostosowanie do potrzeb użytkownika
Łatwe podłączenie i instalacja
Intuicyjna obsługa
Jaki projektor do tablicy interaktywnej?
Wspieramy sektor edukacyjny!
Model Qomo QWB200-PS 88"
Przekątna tablicy 88"
Przekątna powierzchni roboczej 79"
Technologia Pozycjonowanie w podczerwieni
Powierzchnia CERAMICZNA! matowa, odporna na uszkodzenia
Sposób obsługi palec lub dowolny inny wskaźnik
Format obrazu 4:3
Rozdzielczość rzeczywista 4096 x 4096
Dokładność odczytu 3 mm
Prędkość kursora 120"/sekundę
Czas reakcji pierwsza kropka 25 ms,
ciągła kropka 8 ms
Komunikacja USB
Paski skrótów Po obu stronach tablicy
Wymiar tablicy 1824 x 1301 mm
powierzchnia robocza 1631 x 1139 mm
Wymiary opakowania 2040 x 1520 x 200 mm