Można powiedzieć, Medion robi to Lifetab powodzeniem.Podobnie jak w przypadku innych obecnie popularnych tabletów z systemem Android mają Lifetab na Android 3.2 (Honeycomb). Ten - obecnie nadal aktualna - Android w wersji dla tabletów sprawia, że na udany bezproblemową doświadczenia użytkownika z jasnych ekranów. Google Android na rynku gwarantuje szybko rosnący zakres zastosowań, które zostały dostosowane do wielkości ekranu z Android tabletek.
Komputery
Sprzętowy Lifetab są imponujące: nVidia Tegra 2 dwurdzeniowy procesor 1 GHz, 1 MB pamięci RAM i 32 GB pamięci wewnętrznej. GPS, detekcja ruchu, Bluetooth 2.1, sieci 3G i WiFi 11n nie brakuje. Jakość ekranu jest dobre, duży jasny, dobre odwzorowanie kolorów, kontrast i doskonały kąt widzenia we wszystkich kierunkach. Jednak ekran w czarny obraz w cieniu nieco, pozostawiając niektóre plamki są widoczne. To nie powinno zepsuć zabawy tym doskonałym ekranie.
Lifetab o 13 milimetrów w porównaniu do niektórych konkurentów na grubym stronie. Nie jest również bardzo lekka na 720 gramów. Jednak dzięki Lifetab do dobrej wagi i powłoką antypoślizgową na plecach oraz w kasie.
Lifetab ma aparat z przodu tylny bok zarówno czacie i zdjęcie i filmowania. Jakość obrazu jest wystarczające do światła dość dobrze. Kiedy sztuczne światło jest wszystko trochę nudny, szary i ziarnisty, lampa błyskowa nie jest obecny. Bardzo praktyczne jest to, że aparat znajduje się w środku urządzenia. Więc to idzie się dużo łatwiejsze niż z tabletki i gdzie aparat jest w rogu.
Kompletna
Medion Lifetab jest dodatkowo zasilany dość kompletne. Jest miękkie skórzane etui, kabel micro-USB i ładowarki, która jest nieco niewygodne, musi być w porcie dokowania. Port ten jest również stosowany w połączeniu HDMI. Przy użyciu dostarczonego kabla HDMI umożliwia łatwe podłączenie tabletu do telewizora HD. Kabel ten zaginął w naszych próbki, tak, że niestety nie możemy sprawdzić. Medion dostarcza słuchawki do słuchania w ciszy.
Wydajność
Pomimo skromnych głośniki dla tabletu dźwięku z dźwiękiem Dolby komórce, szczególnie dobre.Wielozadaniowość nie jest problemem. Muzyka i wideo strumieniowe z sieci (DLNA) lub w Internecie, to wszystko idzie sprawnie i bez żadnych problemów. Wspólnych formatów wideo są obsługiwane w tym ich jako standardowy błysk.
Wydajność jest również mierzona standardy w porządku i całkowicie zgodne z tym, co można się spodziewać. NVIDIA Tegra 2 Sterowanie wielodotykowy ekran dotykowy idzie sprawnie i bez żadnych problemów.
Oprogramowanie
Medion Lifetab jest całkowicie gotowy do korzystania z wielu praktycznych zastosowań, dzięki czemu można od razu zabrać się do pracy. Oczywiście, standardowe aplikacje, takie jak Mapy Google Android, Gmail i Google+ obecności.
Z Lifetab Mediów odtwarzanie muzyki i wideo oraz przeglądanie zdjęć. Jest również dedykowany odtwarzacz muzyki, który pozwala przeglądać swoimi dostępnych albumów muzycznych i sztuki.Edytor filmów można własny rejestrowane filmy bezpośrednio edycji. Z Docs To Go oglądać i edytować dokumenty Office i pad cyfrowy rysunek szybko stworzyć własną kompozycję.Bezpośrednio z tabletu można drukować dokumenty i zdjęcia za pomocą PrinterShare aplikację.Przez ES File Explorer można przeglądać wszystkich folderów w pamięci wewnętrznej lub na karcie micro SD. Dzięki PowerDVD Remote można kontrolować z zainstalowaniu Tablet PC z PowerDVD.
Również na gry człowiek uważa gry GOF2 THD i Defenders Dungeon, który powinien pobrać. Nadal pierwszy w First Time
Bateria
Medion określa żywotność 8 godzin na jednym ładowaniu. Uważamy, że to jest zależny od stosowania wykonalne. Właśnie brakowało dziesięć minut po ośmiu godzinach z naszych intensywnych testów.
- pełna
- WiFi + 3G
- wydajność
- jakość dźwięku
|
- stosunkowo grube
- Jakość obrazu z kamery
- ograniczone dostępne
|
Bardzo kompletne, przyjemny w użyciu, wysokiej wydajności Android tablet, który jest na pewno bardzo przystępnej cenie z obecnością szerokopasmowych 3G i 32 GB pamięci. Doskonały tablet do multimediów, internetu i gier. |