dr n. med. Olga I. Jelisejewa Leczenie chorób przewlekłych i onkologicznych. Tom 2. Prowokatorzy - pierwotniaki, grzyby, glisty
Enso Electronics Warszawa 2012
okładka miękka
232 strony, format: 14 x 20 cm
książka jest nowa
Opis:
Na czym polega niebezpieczeństwo wynikające z pasożytów - pierwotniaków, grzybów i helmintów? Pasożyty mogą przenikać do każdego narządu i układu człowieka Pasożyty tworzą w organizmie konglomeraty często uznawane za nowotwory Pasożyty tłumią odporność, a toksyczne produkty ich metabolizmu sprzyjają powstawaniu raka Większość pasożytów trudno jest wykryć. Stąd właśnie błędne diagnozy i niewłaściwe leczenie, mające smutne skutki.
FRAGMENT KSIĄŻKI:
We wszystkich przypadkach schorzeń onkologicznych u pacjentów odkrywałam jakieś obciążenia patologiczne: geopatyczne, radioaktywne, energetyczne, genetyczne lub zaburzenia biegunowości. Analiza właściwości tych obciążeń, a także możliwości samodzielnego likwidowania ich w swoim organizmie pozwoliła mi napisać książkę Śmierć raka. Profilaktyka. Przy pomocy unikalnej diagnostyki uzyskaliśmy wiele nowych informacji o wirusach zapalenia wątroby i HIV. Tematom tym poświęcona jest moja książka Nowe wiadomości o wirusach. Jak już mówiłam, za każdym razem staramy się odszukać indywidualną przyczynę powstania każdego nowotworu. Analiza rezultatów diagnostyki i leczenia pacjentów zwracających się do naszego ośrodka z diagnozami onkologicznymi pozwoliła mi ustalić, że w 40% przypadków strukturę nowotworu stanowią grzyby, a w 60% pasożyty (helmin-ty). W ten sposób ostatecznie potwierdziła się moja teoria infekcyjno--pasożytniczej natury ciężkich przewlekłych i onkologicznych schorzeń. Nie mogę powstrzymać się przed przywołaniem strasznych liczb z danych statystycznych na temat zachorowań na raka. W 1997 roku zarejestrowano w Rosji 430 635 chorych z diagnozą „nowotwór złośliwy" (innymi słowy, 49,2 przypadki w ciągu godziny!). Liczba ta co roku wzrasta. Pojawienie się danych statystycznych Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) świadczących o znacznej części wśród nich chorób pasożytniczych pozwala mi szczególnie poważnie mówić o tym problemie. W tabeli l przytoczyłam dane WHO opublikowane w czasopiśmie „Choroby zakaźne" (nr 4, 1999) na temat czynników infekcyjnych i pasożytniczych w powstawaniu raka. Dane WHO przekonująco potwierdzają dominującą rolę czynników infekcyjnych i pasożytniczych w błędnie stawianej diagnozie „rak". Spoglądając na tabelę, trudno powstrzymać się przed bolesnym wnioskiem: ileż ludzkich istnień można było uratować, wykrywając infekcję i pasożytniczą przyczynę choroby!