|
1. W ciągu 10 dni od daty otrzymania przesyłki z zakupionym towarem, Klient może wymienić lub zwrócić do Sprzedawcy nieużywany i nieuszkodzony towar w fabrycznym opakowaniu wraz z dokumentem zakupu i wypełnionym formularzem wymiany/zwrotu.
2. Nasze towary są w 100% nowe, oryginalne!
3. Do zakupionych przedmiotów dołączamy paragon fiskalny lub na życzenie fakturę VAT. Towar objęty 2-letnią gwarancją. Paragon jest podstawą do zwrotu, wymiany i gwarancji.
4. Kupując u nas kupujesz w sklepie z 20-letnim doświadczeniem w branży obuwniczej.
5. Zakupione przedmioty wysyłamy kurierem lub pocztą. Paczki wysyłamy codziennie od poniedziałku do piątku.
|
|
Sztyblety Clarks Motive HI GTX
|
rozmiar: 42 (inne rozmiary)
producent: Clarks
kod produktu: 556
gwarancja: 24 miesiące
cena: 485.00 zł
|
|
Wygodne męskie sztyblety z najnowszej kolekcji Jesień-Zima 2011/2012.
Model: Buty męskie Clarks Motive Hi GTX Black Leather
Czarne eleganckie półbuty za kostkę wykonane z wysokiej jakości skóry licowej i zamszowej. Zodobione klamrą u góry cholewki. Wyjątkowo efektowne połączenie skóry licowej i zamszowej dało bardzo pozytywny efekt. Specjalna antypoślizgowa podeszwa. Buty są bardzo profesjonalnie wykonane. Do ich budowy wykorzystano tylko najlepsze dostępne materiały. W tych butach zastosowano membranę GoreTex, dzięki której noga swobodnie oddycha (nie poci się), a z zewnątrz nie dostaje się wilgoć. Zapinane na zamek z boku. Przez cały dzień będziesz się w nich czuł komfortowo. Szukasz wygodnych butów na każda okazję?? Te buty są dla Ciebie! Kup Clarks Motive Hi GTX. Buty są warte swojej ceny!
Zalety obuwia wyprodukowanego przez angielską firmę Clarks:
- buty Clarks są wyprodukowane zawsze z najwyższej jakości skóry naturalnej, lekkiej i miękkiej;
- podeszwa jest elastyczna i lekka, zapewnia doskonałą amortyzację wstrząsów;
- wyściółka z miękkiej skóry naturalnej zapewnia wysoki komfort;
- niepowtarzalny styl połączony z wygodą cechuje obuwie Clarks;
- jakość materiałów i precyzja wykonania gwarantują bezproblemowe i długie używanie;
- chcesz mieć wygodne, komfortowe obuwie? Kup buty Clarks'y;
| Rozmiar EUR |
40
|
41 |
41,5 |
42 |
42,5 |
43 |
44 |
44,5 |
45 |
46 |
| Rozmiar UK |
6,5
|
7 |
7,5 |
8 |
8,5 |
9 |
9,5 |
10 |
10,5 |
11 |
| Długość wkładki |
26,0 cm
|
26,5 cm
|
27,0 cm |
27,5 cm |
28,0 cm |
28,5 cm |
29,0 cm |
29,5 cm |
30,0 cm |
30,5 cm |
|
| Kolor |
czarne (matowe) |
| Tęgość |
"G" (standardowa) |
| Towrzywo |
Skóra naturalna zamszowa
skóra naturalna licowa |
| Wnętrze buta |
materiał obuwniczy
materiał GoreTex |
| Podeszwa |
tworzywo sztuczne |
| Grubość podbicia |
około 1 cm |
| Wysokość całkowita |
około 22 cm |
| Cholewka |
| Zapięcie |
zamek |
| Palec |
zabudowany |
| Pięta |
zabudowana |
| Obcas |
| Wysokość obcasa |
3,00 cm |
| Materiał |
tworzywo sztuczne |
|
|
Często ktoś zwleka z zalicytowaniem, a w tym czasie towar znajduje już właściciela. Zalicytuj już dzisiaj, aby ktoś Cię nie uprzedził! Kupując u nas kupujesz w sklepie, a nie jak to często się odbywa na allegro z różnych niepewnych źródeł. W ciągu 10 dni od daty otrzymania przesyłki z zakupionym towarem, Klient może zwrócić do Sprzedawcy nieużywany i nieuszkodzony towar w fabrycznym opakowaniu wraz z dokumentem zakupu. Do butów dołączamy paragon lub na życzenie fakturę VAT. Towar objęty gwarancją producenta. Nasze towary są w 100% nowe, oryginalne! Zakupione u nas przedmioty wysyłamy odpowiednio zabezpieczone w oryginalnych opakowaniach.
Kupując więcej przedmiotów za przesyłkę płacisz tylko raz!
© Copyright by P.H. Dawidex GaleriaOlesnopl Wszystkie materiały zamieszczone na aukcjach galeriaolesnopl są chronione prawami autorskimi. Bez zgody właściciela praw autorskich, autora treści strony, żaden z zamieszczonych materiałów (zdjęć i opisów) nie może być kopiowany, modyfikowany, dystrybuowany, publikowany, ładowany, wyświetlany ani wystawiany ani nadawany w żadnej formie i przy użyciu żadnych środków, w szczególności: elektronicznych, mechanicznych, fotograficznych, rejestrujących, Zabronione jest umieszczanie jakiegokolwiek z tych materiałów na jakimkolwiek innym serwerze i stronie www. Wykorzystywanie zdjęć i opisów w całości lub fragmentach bez zgody ich autora jest zawsze naruszeniem prawa autorskiego, zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994r.
|
|