Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

SZTUKA MORDERSTWA Michael White *********

24-04-2014, 11:06
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 14.99 zł      Aktualna cena: 9.99 zł     
Użytkownik nuka1964
numer aukcji: 4152363441
Miejscowość Rybnik
Wyświetleń: 6   
Koniec: 24-04-2014 11:02:21

Dodatkowe informacje:
Stan: Używany
Okładka: miękka
Wydanie: Standardowe
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

 

stan ksiązki bdb

 

21,5cm x 13,5cm

 


opis
Druga powieść z cyklu o inspektorze Pendragonie.

Jack Pendragon pracuje w policji od wielu lat, lecz nie widział jeszcze takiego trupa... Otrząsnąwszy się z szoku, dostrzega w scenie morderstwa podobieństwo do dzieła malarza-surrealisty Rene Magritte'a. To oznacza, że zbrodnia jest jeszcze bardziej odrażająca, niż mogło się początkowo wydawać, dokonano jej bowiem z chłodno wykalkulowanym okrucieństwem. Co gorsza morderca nie poprzestaje tylko na jednej ofierze...

W latach osiemdziesiątych dziewiętnastego wieku w londyńskiej dzielnicy Whitechapel niezidentyfikowany po dziś dzień sprawca dokonał serii sadystycznych morderstw na miejscowych prostytutkach, w wymyślny sposób okaleczając ich zwłoki.

Choć ofiarami zbrodni popełnianych współcześnie nie są wyłącznie kobiety, łatwo dostrzec groteskową analogię w sposobie myślenia dwóch sprawców, których dzieli szmat czasu. Pendragon nie zamierza jednak pozwolić, by nowy geniusz zła pozostał bezkarny tak jak jego poprzednik sprzed wielu lat.


 

   

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 

 WITAM!

PO ZAKOŃCZENIU AUKCJI PRZYJDZIE AUTOMATYCZNA WIADOMOŚĆ Z ALLEGRO Z NUMEREM KONTA.ZAPRASZAM SERDECZNIE NA INNE MOJE AUKCJE-KUPUJĄC WIĘCEJ OSZCZĘDZASZ NA KOSZTACH WYSYŁKI.

(koszt wysyłki większej ilości zakupionych ksiązek zalezy od ich wagi-wtedy obowiązuje cennik poczty)

 

POZDRAWIAM SERDECZNIE nuka1964

WSZYTSKIE ZDJĘCIA WYSTAWIANYCH NA MOICH AUKCJACH KSIĄŻEK SĄ REALNYMI ZDJĘCIAMI KAŻDEGO EGZEMPLARZA.


Nie odwołuję ofert.Proszę o przemyślany udział w licytacji.SZTUKA MORDERSTWA Michael White ********* 
NA ŻYCZENIE KAŻDY ZAKUPIONY PRZEDMIOT (PRZEDMIOTY)MOŻE ZOSTAĆ WYSŁANY PRZESYŁKĄ PRIORYTETOWĄ .W TAKIM PRZYPADKU PROSZĘ O MAILA ,GDYZ POCZTA POBIERA WIĘKSZĄ OPŁATĘ.

KOSZT PRZESYŁKI JEDNEJ KSIĄŻKI JEST UŚREDNIONY.
PRZY WIĘKSZYCH ZAKUPACH WAŻĘ KSIĄZKI I STARAM SIE PODAĆ DOKŁADNĄ OPŁATĘ,JAKĄ POBIERZE POCZTA.

W RAMACH OSZCZĘDNOŚCI ZA PRZESYŁKĘ ,NIE MAM NIC PRZECIWKO,ABY LICYTOWAĆ NP.DWA TYGODNIE.A PO ZAKONCZENIU OSTATNIEJ INTERESUJĄCEJ PAŃSTWA AUKCJI WYSŁAĆ JEDNĄ PACZKĘ. W TAKIM PRZYPADKU RÓWNIEŻ PROSZĘ O MAILA Z INFORMACJĄ.
I JESZCZE JEDNO ,RÓWNIEZ WAŻNE..MIMO IZ, ROBIĘ ZDJĘCIE KAZDEJ KSIĄŻCE I STARAM SIĘ PLUS MINUS OPISAĆ JEJ STAN,JEŻELI KTOS MA JESZCZE WĄTPLIWOŚCI CO DO JAKOŚCI ,ALBO INNE PYTANIA PROSZĘ PISAĆ.POSTARAM SIĘ DOSŁAĆ ALBO WIĘCEJ ZDJĘĆ ,ALBO BARDZIEJ KSIĄZKĘ OPISAĆ.
POZDRAWIAM SERDECZNIE nuka1964