Witam serdecznie!
Na kilku aukcjach mam do sprzedania używany osprzęt z samolotów Mig-29 lub Su-22 lub Iskra. Kilka lat temu pracowałem w Wojskowych Zakładach Lotniczych i jednocześnie pisałem pracę magisterską na temat żyroskopów. Dostałem zgodę z zakładu na zakup urządzeń w celu przygotowania praktycznej części pracy. Niektórych urządzeń nie wykorzystałem i teraz postanowiłem się ich pozbyć.
Urządzenia były wycofane z użytku głównie ze względu na wylatany resurs, więc powinny działać (tak jak urządzenia które wykorzystałem do pracy) jednak ze względu na to że aktualnie nie mam możliwości ich przetestowania sprzedaję jako kolekcjonerskie. Zdjęcia real foto - na życzenie mogę dosłać na maila więcej.
Z powodu lat które upłynęły od pracy w WZL nie pamiętam już od jakich (z trzech wymienionych w tytule) samolotów są te urządzenia. Drogą dedukcji ;o) można się zorientować, że z napisami polskimi pochodzą z Iskry a rosyjskimi z Su lub Mig.
Tutaj sztuczny horyzont.
Zapraszam do zakupów!