Szlifierka kątowa 710W B&D CD115KAX
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Użytkownik industria24_pl
numer aukcji: 4320909979
Miejscowość szybka wysyłka
Wyświetleń: 10
Koniec: 10-07-2014, 10:56
Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Uszkodzony: Nie
Maksymalna moc: 710.00 [W]
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha
Industria24_PL - Nowa jakość na Allegro!
Na każdy zakupiony artykuł dostają Państwo fakturę VAT!
Wszystkie nowe sprzedawane przez nas towary objęte są pełną gwarancją od 1 do 3 lat.
Pozdrawiamy
Grupa industria24_pl
Opis towaru:
Szlifierka kątowa 700W
nr katalogowy: CD115KAX
  • Oryginalna, nowa szlifierka kątowa Black&Decker
  • Opis:
    - Tarcza o średnicy 115 mm umożliwia pracę w ciasnych przestrzeniach.
    - Silnik o mocy 710 W posiada idealną relację pomiędzy mocą, masą i wymiarami.
    - 2-pozycyjna rękojeść boczna zapewnia lepszą sterowalność i bezpieczeństwo.
    - Blokada wrzeciona umożliwia szybką i łatwą wymianę tarcz.
    - Beznarzędziowe ustawianie osłony jest szybkie i łatwe.
    - Blokowanie włącznika do pracy ciągłej zapewnia wygodę i sterowalność.
  • Wyposażenie:
    - Rękojeść dodatkowa.
    - Walizka z tworzywa sztucznego.
  • Dane techniczne:
    - Napięcie zasilania 230 V.
    - Gwint wrzeciona M14.
    - Średnica tarczy 115 mm.