 | | | | | |
Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów poszerzyliśmy nasz asortyment o kilka najpopularniejszych części różnego rodzaju, a także o akcesoria wymagane przy wymianie amortyzatorów.
Nasi klienci teraz już nie muszę wyszukiwać części u wielu użytkowników i płacić wielokrotnie za wysyłkę co powodowało wzrost kosztów naprawy samochodu. Już od początku tworzenia oferty na nowe części kierowaliśmy się wyborem produktów sprawdzonych rezygnując z tanich chińskich podróbek, jednak odeszliśmy od idei wysokiej ceny. Teraz nasza oferta wzbogaca się o części wysokiej jakości, lecz ceny które proponujemy będą z pewności jednymi z najniższych w całym serwisie. Nasza firma od roku 2007 jest w oficjalnej sieci dystrybucyjnej produktów GH. Wraz z rozpoczeciem sprzedaży produktów tej marki chcemy zachęcic do rezygnacji z zakupu tanich chińskich podróbek wątpliwej jakości na korzyść dobrych produktów, które niską cenę starają się osiagnąć nie przez niską jakość ale inwestycje w perfekcyjnie zorganizowaną sieć logistyczną.
Na dzień dzisiejszy posiadamy tylko cześć produktów GH. W naszej ofercie znajdują się: sprężyny, amortyzatory, osłony z odbojnikami, pompy wody, tarcze i klocki hamulcowe. Gama produktów będzie systematycznie poszerzana i mamy nadzieję, że już niedługo będziemy mogli przedstawić wam ofertę na pełen asortyment GH.
Zachecamy do zakupu części GH. WHEN TECHNOLOGY BECOMES REALITY - GH | PRZEDMIOT AUKCJI: Komplet szczęk hamulcowych (cztery sztuki na dwa koła) Brakes nr. ref. SG016 Zastosowanie części: Oś tylnia w następujących samochodach: - Daewoo Espero 01/1995- - Daewoo Lanos 04/1997- - Daewoo Nexia 01/1995- - Daewoo Nubira 1,6 SE, SX 02/1995- - Opel Astra F (niektóre modele) - Opel Astra G (niektóre modele) - Opel Corsa C 10/2000 (wersja z ABS) - Opel Vectra A 06/1991-08/1995 (niektóre modele) Oto rysunek szczęk z tej aukcji (kliknij aby powiększyć): 
Kontakt:  |