|
Witamy państwa na naszej aukcji
Firma z wieloletnimi tradycjami oferuje Państwu wysokiej jakości zbiorniki betonowe na szambo deszczówkę, gnojówkę i gnojowicę w postaci jedno i wielokomorowej.
Zbiorniki są wykonane z betonu min B25 W8 oraz dodatkowo zaizolowane z zewnątrz masami bitumicznymi. Zbiorniki są szczelne, solidnie wykonane.
ZBIORNIKI POSIADAJĄ GRUBOŚĆ ŚCIAN 10 CM NA CAŁEJ JEJ POWIERZCHNI , NIE SĄ ODCHUDZONE POPRZEZ WGŁĘBIENIE W ŚCIANKACH.
AUKCJA DOTYCZY ZBIORNIKA 10 m3.
Wymiary zbiornika 300 x 240 x 185 cm.
UWAGA WAŻNE
Szamba betonowe oferowane do sprzedaży zgodnie z Ustawą o wyrobach betonowych(Dz.U.92/2004 poz. 881) muszą posiadać APROBATĘ TECHNICZNĄ bez której mogą mieć Państwo kłopoty z odbiorem budynku, a którą nasza firma GOZMAK posiada.
Numer aprobaty technicznej AT/18-2013-[zasłonięte] 0058 ITP.
Organizujemy transport zbiorników łączony co pozwala obniżyć koszty dostawy.
Nasza oferta związana jest przede wszystkim z budownictwem jednorodzinnym i aktualnymi potrzebami dostosowania gospodarstw rolnych do wymogów Unii Europejskiej.
Najwyższą jakość produktu osiągamy poprzez: - stosowanie jakościowego betonu klasy min B20 do B40 dostarczonego przez czołowego producenta w Europie HEIDELBERGER- GÓRAŻDŻE - precyzyjnie i rzetelnie wykonane zbrojenie prętami żebrowymi - podwójne zabezpieczenie hydroizolacją zewnętrzną (masami asfaltowymi).
tel. 502-[zasłonięte]-077
www.szamboszczelne.pl
|