|
Bezpłatny odbiór osobisty w sklepie w centrum Warszawy od poniedziałku do soboty (ul. Grzybowska 37a lok.21, budynek handlowo-biurowy niedaleko Dworca Centralnego) - płatność kartą lub gotówką.
Niepowtarzalny,
wielofunkcyjny mebel dla szkoły językowej lub instytucji szkoleniowej.
Doda prestiżu każdemu miejscu.
Pozwoli zorganizować i zabezpieczyć materiały szkoleniowe.
Ma wiele funkcjonalnych skrytek, 2 białe tablice, rozkładany flipchart, wysuwaną półkę np do lepszej ekspozycji telewizora, rzutnika lub sprzętu audio, wiele miejsca w środku na sprzęty szkoleniowe.
Posiada duże obracające się o 360 stopni koła - każde z nich ma zabezpieczenie w postaci łatwej do obsługi blokady. Pozwala to na bardzo łatwe przesuwanie mebla w razie konieczności oraz wygodne i szybkie zabezpieczenie go blokadą tak by natychmiast po przeniesieniu stał się stabilnym meblem.
Tył szafy jest metalowy i ażurowy dzięki czemu sprzęty elektroniczne nie zagrzeją się w niej podczas używania.
Jest w bardzo dobrym stanie. Szafa jest bardzo solidna. Może służyć wiele lat.
Ma jedno pęknięcie widoczne za zdjęciu poniżej - nie wpływa zupełnie na korzystanie z szafy. Należy dorobić zapadkę do zamka i jakąś niewielką blokadę białej tablicy jeśli chce się pozostawiać ją całkowicie otwartą.
Możliwy jedynie odbiór osobisty.
Jest możliwość wcześniejszego obejrzenia mebla.
Polecamy gorąco ten niepowtarzalny i funkcjonalny mebel.
Odbiór osobisty (również z płatnością przy odbiorze) jest możliwy w naszym sklepie w Warszawie (ul. Grzybowska 37a lok.21 (budynek biurowo-handlowy), niedaleko Dworca Centralnego) w godzinach:
Poniedziałek 14-18
Wtorek 14-20
Środa 14-20
Czwartek 14-20
Piątek 14-21
Sobota 10-15
Odbiór osobisty jest oczywiście bezpłatny.
Płatność w sklepie stacjonarnym jest możliwa gotówką lub kartą.
|