Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Szafa grająca - Polifon z ok. 1890r.KUPUJ NA RATY

16-01-2012, 16:05
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 10 000 zł     
Użytkownik Edithstyl
numer aukcji: 2047698127
Miejscowość Łańcut
Wyświetleń: 202   
Koniec: 24-01-2012 21:00:00

Dodatkowe informacje:
Opis niedostępny...
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Uwaga cacko w naszej Galerii !!!

KUPUJ NA RATY

UWAGA!!! PROWADZIMY SPRZEDAŻ RATALNĄ Przed licytacją sprawdź swoją zdolność kredytową, napisz do nas a wyślemy Tobie druk do wypełnienia.

* Wyjątkowa Szafa Grająca *

Oryginał pochodzący z ok. 1890 roku

Całość wykonana w orzechu

Przepiękny eklektyczny styl

*

Drodzy Państwo mam przyjemność zaoferować wyjątkowy okaz, przepiękną szafę grającą (polifonia). Szafa pochodzi z Austrii z ok. 1890 roku i jest wyrobem firmy J. Smeykal, Linz. Całość została wykonana z pełnego drewna orzechowego w pięknym eklektycznym stylu. Szafa w swojej górnej części posiada zegar oraz szufladę. W szafce zaś umieszczono półkę z 36 - cioma różnymi płytami. Na swojej bocznej części widnieje napis co w polskim w tłumaczeniu oznacza: "Wrzuć 2 hellery a próba użycia w inny sposób aniżeli przeznaczony spotka się z grzywną". Szafa grająca została wspaniale zaprojektowana i wykonana z wielką dbałością o szczegóły, funkcjonalność i dekorację. Mebel ten zachował się w oryginalnym stanie i jak widać na zdjęciach, jest wyśmienity i godny polecenia. Do wyjątku należą tak wspaniałe okazy w tak solidnym, starannym wykonaniu.

Drodzy Państwo, mebel został co do najmniejszego detalu wyczyszczony i zakonserwowany, dając swojemu właścicielowi możliwość natychmiastowego wstawienia i użytkowania.

Jeśli mają Państwo pytania, to proszę dzwonić:

tel: 0607-[zasłonięte]-676

Wymiary:

Szerokość - 66 cm, Głębokość - 40 cm, Wysokość - 230 cm

Stan mebli:

Mebel znajduje się w bardzo dobrym stanie.

Transport:

Dla zainteresowanych pomogę w zorganizowaniu transportu. Szafa jest rozbieralna i nie stanowi problemu w transporcie oraz wniesieniu do pomieszczenia.

*

Uwagi:

Opisy przedmiotów w naszej galerii ustalane są na podstawie naszej najlepszej wiedzy i wieloletniego doświadczenia. Gdybyście Państwo jednak odkryli ewentualną nieścisłość lub mieli pytania, będziemy wdzięczni o podzielenie się z nami tą wiedzą. Zastrzegamy sobie prawo do zamknięcia aukcji przed czasem, jeśli przedmiot uzyska satysfakcjonującą kwotę. Nie odwołujemy ofert złożonych w naszych aukcjach.

*

Zapraszam na inne moje aukcje!!!