Przedmiotem aukcji jest jednopłytowe wydanie kipiącego akcją filmu pt:
Szósty dzień - The 6th day.
Płyta jest oczywiście oryginalna. Nowa, zafoliowana. Wydanie w pudełku "slim".
Wielka wyprzedaż filmów na płytach DVD.
|
Dźwięk:
Dolby Digital 5.1 Surround: angielski, węgierski.
Obsada:
Arnold Schwarzenegger, Michael Rappaport, Robert Duvall, Sarah Wynter, Michael Rooker, Tony Goldwyn i inni.
Napisy:
polskie, angielskie, arabskie, bułgarskie, czeskie, duńskie, fińskie, greckie, hebrajskie, hinduskie,
islandzkie, norweskie, szwedzkie, tureckie, węgierskie.
3 zwiastuny kinowe,
filmy reklamowe i spoty telewizyjne,
10 reportaży zza kulis,
2 scenopisy obrazkowe generowane komputerowo,
3 scenopisy obrazkowe a film - porównanie,
komentarz audio kompozytora,
filmografie aktorów i reżysera.
Świat w niedalekiej przyszłości.
Adam Gibson (Arnold Schwarzenegger), doświadczony pilot i szanowany ojciec rodziny, odkrywa, że padł ofiarą nielegalnego eksperymentu klonowania, a jego miejsce zajął człowiek, który wygląda i zachowuje się zupełnie jak on. Ścigany przez bezwzględnych zabójców Adam trafia na trop korporacji, która wbrew prawu klonuje ludzi czerpiąc z tego krociowe zyski.
Wkrótce jej szefowie przekonają się, że sklonowali niewłaściwego człowieka, bo Adam Gibson nie ma zamiaru poddać się bez walki.
W ostatniej scenie możemy zobaczyć kadry z filmu puszczone od tyłu (w ciągu 12 sekund jest ich aż 275), co powoduje wrażenie, jakby film w błyskawicznym tempie przewinął się do początku.
List polecony priorytetowy - 6,50 zł.
Przesyłka pobraniowa - 17 zł (niestety podwyższa na poczcie)
Odbiór osobisty: Ursynów (Imielin), bądź cała linia metra.
Kontakt via mail lub tel. 888 [zasłonięte] 022
Nie zezwalam na kopiowanie zdjęć bez mojego pozwolenia.
Szanujcie moją pracę.
|
|
|
|
|