Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

SWAROVSKI UNIKAT BRANSOLETKA CRYSTAL FLOW LUX

23-01-2014, 21:58
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 299.90 zł     
Użytkownik Piadoso
numer aukcji: 3819656202
Miejscowość Wrocław
Wyświetleń: 9   
Koniec: 20-01-2014, 19:58

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Materiał: Srebro, Posrebrzany
Typ: Rękodzieło, Wyrób jubilerski, Klasyczne

info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Unikatowa bransoletka z kryształami Swarovskiego z kolekcji:
CRYSTAL FLOW LUX
Oryginalne kryształy Swarovskiego o wyjątkowym przepięknym szlifie. Osadzone w unikatowych filigranowych zdobieniach wykonanych przez firmę Swarovskiego. Kryształy w kolorze Crystal (przezroczysty). Przepiękna filigranowa bransoletka o niepowtarzalnej urodzie.
Dołączamy certyfikat autentyczności. Idealna biżuteria na ślub i wyjątkowe okazje. Zapraszamy!
Wielkość filigranowych ozdób z kryształami - 20 mm
Długość bransoletki - 19 cm
Dopasujemy bezpłatnie długość od 16 do 24 cm
Srebrne zapięcia i łączenia wykonane ze srebra próby 925. Próba wybita na zapięciu. Filigranowe ozdoby wykonane z posrebrzanego antyalergicznego metalu.
Możemy dopasować od 16 do 22 cm bezpłanie.
Srebrne zapięcie i łączenia wykonane z solidnego srebra 925. Ozdoby filigranowe wykonane z antyalergicznego posrebrzanego metalu bez niklu. Próba na zapięciu.

CERTYFIKAT JAKOŚCI. Do wszystkich naszych wyrobów dołączamy numerowany certyfikat "CRYSTALLIZED tm - Swarovski Elements" świadczący o oryginalności kryształów i będący gwarancją stosowania najpiękniejszych i najwyższej jakości kryształów. Certyfikat zatwierdzony przez firmę Swarovski.











Wszelkie prawa zastrzeżone. 2[zasłonięte]006-20 Harmonia - Piadoso
Wszelkie prawa do projektów, zdjęć, opisów, i szablonu są naszą własnością - kopiowanie całości lub jakiejkolwiek części oznacza naruszenie praw autorskich zgodnie z ustawa o ochronie praw autorskich i własności intelektualnej Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 Nr 43 poz. 170