Suzuki GSX 750 F
rok 1999
przebieg 47500
Doinwestowana, przygotowana do sezonu!
Na początku tego sezonu:
- wymiana oleju (motul 5100)
- filtr oleju
- nowe wszystkie świece
- nowe sprzęgło
- synchronizacja gaźników
- ogólny przegląd - mechanik nie zgłosił żadnych innych niedociągnięć
We wrześniu zeszłego roku zmionony został napęd (zębatki i łańcuch DID) oraz klocki i płyny hamulcowe na obu kołach.
Opony w stanie bardzo dobrym (Dunlop RoadSmart - jedne z najlepszych opon uniwersalnych).
Motocykl posiada podgrzewane manetki, tłumik firmy Devil (daje na prawdę piękne brzmienie), przegląd do 25.04.2013r., ubezpieczenie do 17.01.2013r. Dodaję mechanizm do podnoszenia tablicy rejestracyjnej. Do ustalenia zostaje czy nabywca życzy sobie torbę na bak (widoczną na zdjęciach) oraz miękkie torby boczne.
Sprzedaję, bo w tej chwili mnie już na nią nie stać. Planuję przeprowadzkę. Gdyby nie to, jeździła by ze mną jeszcze dłuugo.
Motocykl bez żadnego wkładu finansowego. Jedynym mankamentem są przerysowane owiewki (były we wcześniejszych latach dwa delikatne szlify), ale ponieważ są czarne jest to niemal niezauważalne. Zainteresowany? Dzwoń i zaproponuj swoją cenę!
Pytaj o wszystko. Możemy również pojechać na stację diagnostyczną w celu sprawdzenia.
Telefon: 531 [zasłonięte] 900