Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Super Street Fighter IV 3DS *FOLIA*

07-11-2014, 14:59
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 35 zł      Aktualna cena: 25 zł     
Użytkownik agako80
numer aukcji: 4745010510
Miejscowość ZABRZE
Licytowało: 1    Wyświetleń: 28   
Koniec: 07-11-2014, 14:17

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha


email: [zasłonięte]@poczta.onet.pl

Przelew:

33 2490 [zasłonięte] 1[zasłonięte]0440000 [zasłonięte] 665427

lub poprzez PayU

Wysyłka za

pośrednictwem

Poczty Polskiej.

Nie biorę

odpowiedzialności za opóźnienia wynikające z winy PP.

Wysyłka w ciągu 24h od momentu zaksięgowania wpłaty.

O dokładnym terminie wysyłki informuję

mailowo.

Przedmiotem aukcji jest gra na 3DS



Super Street Fighter IV



Gra jest NOWA, oryginalnie zafoliowana

Angielska wersja językowa.




Kliknij tu aby zobaczyć filmik


OPIS:


Super Street Fighter IV 3DS to specjalna wersja bijatyki znanej z PlayStation 3 i Xboksa 360, opracowana z myślą o konsoli Nintendo 3DS. Twórcom z firmy Capcom nie tylko udało się przenieść na przenośną platformę wszystkie najistotniejsze elementy gry, w tym udanie zaadaptować specyficzny styl graficzny, ale również wzbogacić grę o szereg funkcjonalności charakterystycznych dla przenośnej platformy Nintendo.

Super Street Fighter IV powraca w swych założeniach do korzeni. Pomimo trójwymiarowych postaci i środowiska, walki jak dawniej toczone są w konwencji 2D. Fabularnie i historycznie gra osadzona została pomiędzy Street Fighter II a Street Fighter III.

W Super Street Fighter IV posiadacze 3DS-a otrzymali dostęp do 35 wojowników, doskonale znanych wszystkim miłośnikom japońskiej serii. Nie zabrakło wśród nich takich bohaterów, jak Ryu, Ken, Zangief, Chun-Li, Guile, czy Dhalsim, Balrog, Vega, Sagat i M. Bison, których dodatkowo uzupełniają m.in. Koreanka Juri, T. Hawk oraz Dee Jay. Każda postać posługuje się odmiennym stylem, wspartym dodatkowo efektownymi kombinacjami, a także atakami specjalnymi, czyli tzw. Ultra Combo.

Twórcy względem edycji przeznaczonych na PS3 i X360 pokusili się o wdrożenie dodatkowych poprawek w kontekście balansu postaci, a konkretnie wyważeniu ciosów, prędkości oraz mocy bohaterów. Popracowali również nad interfejsem i systemem sterowania, które wymagały dostosowania do warunków 3DS-a (z uwagi na mniejszą liczbę przycisków, a także konieczność zagospodarowania dwóch ekranów, w tym jednego dotykowego).

Super Street Fighter IV 3DS robi oczywiście użytek ze specyficznych cech Nintendo 3DS. Rozgrywka obserwowana jest zatem z wykorzystaniem technologii 3D, wzbogacającej starcia o nową głębię. Oprócz tego, produkcja firmy Capcom robi użytek z funkcji sieciowych konsoli, nieustannie sprawdzając najbliższą okolicę gracza w celu znalezienia mu przeciwnika do walki w trybie Versus (przez WiFi).


Zobacz inne moje aukcje

PaneleAllegro.pl