Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

SUPER GRUBA LINIJKA LUPA DO SZKOŁY 20 cm k 1322

17-01-2012, 6:04
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 9.90 zł     
Użytkownik The-Best-Market
numer aukcji: 2036754518
Miejscowość Legnica
Kupiono sztuk: 3    Wyświetleń: 16   
Koniec: 18-01-2012 14:00:00

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha


Jesteśmy bezpośrednim importerem. Własny import towarów z UE oraz z Dalekiego Wschodu umożliwia nam bardzo szybkie reagowanie na nowe trendy i oferowanie najniższych cen. Nasza baza produktów jest ciągle uaktualniana i poszerzana. Dołożymy wszelkich starań żeby zaspokoić Państwa oczekiwania.


Już teraz dodaj nas do swoich ulubionych sprzedawców!


Uwaga!


Możliwy jest odbiór osobisty.
Hurtownia "BEST TIME"
ul. Jaworzyńska 174
59-220 Legnica
kom: 518-[zasłonięte]-549Kliknij na mapkę poniżej aby zobaczyć dojazd.Wysyłka:

Paczki są wysyłane za pośrednictwem Poczty Polskiej, lub firmy kurierskiej. Przy zakupie na kilku naszych aukcjach prosimy pytać o koszt wysyłki. Istnieje możliwość nadania "przesyłki ostrożnej". Chęć realizacji tego typu przesyłki, należy zgłaszać po zakupie e-mail'em, zostanie wtedy odesłany dokładny koszt.


Formy płatności:

Wysyłka za pobraniem: Jeżeli chcesz zapłacić za towar przy odbiorze, wyślij do nas e-mail'a, w którym znajdzie się Twój "nick" z allegro i potwierdzenie adresu wysyłki. (Uwaga! Nie wysyłamy za pobraniem, osobom posiadającym mniej niż 10 komentarzy!!!)Wpłata na konto: Jeżeli preferujesz wpłatę na konto, podaj w tytule przelewu wyłącznie swój "nick" z allegro i numer aukcji. Przed zakupem prosimy o zapoznanie się z naszym regulaminem, który znajduje się na stronie "o mnie".


Faktury:

Na życzenie klientów, wystawiamy faktury VAT, w tym celu należy zaraz po zakończeniu aukcji wysłać e-mail'a z dokładnymi danymi firmy, na którą ma zostać wystawiona faktura. W innym wypadku standardowo dokładany jest paragon.


Linijka z lupą
Niemal cała powierzchnia linijki to lupa, z przodu jest wygodny uchwyt służący do trzymania. Lupa działa na zasadzie soczewki Fresnela.

Jest wykonana z grubej warstwy tworzywa optycznego. Dzięki czemu jest  bardzo wytrzymała. Podziałki linijki na jednej krawędzi są w centymetrach na drugiej zaś w calach.Parametry:
Waga: 65g
Inna nasza aukcja Inna nasza aukcja Inna nasza aukcja Inna nasza aukcja
Inna nasza aukcja Inna nasza aukcja Inna nasza aukcja Inna nasza aukcja
Inna nasza aukcja Inna nasza aukcja Inna nasza aukcja Inna nasza aukcja

Info:


Dokonanie zakupu na naszej aukcji, jest jednoznaczne z zapoznaniem i zgodzeniem się z regulaminem sprzedaży, dostępnym na stronie "o mnie".


Wszystkie zdjęcia i opisy są autorstwa firmy the-best-market. Kopiowanie ich bez naszej zgody jest naruszeniem praw autorskich i jest karane sądownie, ustawa z dnia 4 lutego 1994roku ( Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)