!! SUPER FISCHER KOA 73 !!
Wiązania: FISCHER RF V9 do 9 DIN
Sugerowana cena detaliczna: 1.099zł
DWULETNIA GWARANCJA
PARAGON LUB FAKTURA VAT
145cm
Taliowanie:[zasłonięte]116-732mm
Promień skrętu: 13m
Na innych moich aukcjach dostępne są długości:
145 i 150cm
Szukasz dobrej zabawy - nie ważne, w jakich warunkach śniegowych! Air Power oznacza niezwykle lekka konstrukcja, dzięki której narty są niesamowicie łatwe w prowadzeniu i stabilne- to zasługa systemu Dynamic Grip Control.
W każdych warunkach i na każdym stoku - ten model jest stworzony dla Ciebie!!!
MY STYLE
Grupa technologii opracowanych przez Fischera z myślą o paniach - oznaczana jednym logotypem.
Rdzeń narty o mniejszej gęstości. Jest bardzo lekki - sprawia, że narta jest "łatwiejsza w obsłudze", a jazda nie wymaga dużego nakładu siły.
Technologia polegająca na przesunięciu punktu montażu wiązań w przód. Rozwiązanie ułatwiające inicjację skrętu i rekreacyjną jazdę.
Potrójne nacięcia biegnące wzdłuż rdzenia w okolicy dziobów i piętek nart. Technologia wpływająca na lepsze trzymanie krawędzi i kontrolę toru jazdy.
Zintegrowany system Railflex stosowany w nartach z serii My Style; węższy i lżejszy od tego, który Fischer stosuje w kolekcjach unisex. Przystosowany do butów o maksymalnej długości skorupy 330 mm (nie 360 mm).
CARBON TECH
Specjalna sieć włókien węglowych odpornych na skręcanie stosowana w konstrukcji nart. Sprawia, że narty są sztywne poprzecznie, lecz elastyczne wzdłużnie.