|
Witam!!!
Mam do sprzedania fantastyczne spodnie ciążowe firmy H&M Mama. Spodnie z jesienno-zimowej kolekcji, bardzo łądnie leżą, przyszła mama będzie w nich wyglądała naprawdę super :)
Spodnie te były skracane, dla osoby o wzroście 160 cm
Podaję dokładne wymiary spodni:
Długośc- 106 cm
Długośc bez pasa ciążowego- 80,5 cm
Nogawka od kroku- 67,5 cm
Biodra- 42 cm
Jako gratis dodaję do spodni ciążową bluzkę z najnowszej kolekcji HappyMum, w rozmiarze S, ale spokojnie będzie dobra też na M. Bluzka jest w stanie bardzo dobrym, jedynym jej minusem jest to, ze na dole puściła nitka i trzeba by ponownie ją obszyc( pokazałam na zdjęciu. Bluzka nie jest przedmiotem licytacji a jedynie gratisem, który dodaję do spodni
Całośc prezentuje się naprawdę super i przyszła mama będzie wyglądała naprawdę modnie :)
Sprzedaję ubranka po moich dzieciach, większośc kupowana jako nowe, założone zaledwie kilka razy, nie posiadają plam, dziur itp.
Zapraszam serdecznie do licytacji, oraz na inne moje aukcje, na których sprzedaję ubranka po moich dzieciach.
Będę dodawała nowe ubranka znanych firm, takich jak Next, H&M, Wójcik, Cherokee, George itp
Proszę o rozważną licytację, ponieważ nie odwołuję ofert. Nie ma możliwości wcześniejszego zakończenia aukcji, ani dodania opcji Kup Teraz. Jeśli koszt wysyłki jest dla Ciebie zbyt wysoki, nie licytuj
|
| monika_[zasłonięte]@wp.pl |
| Wysyłka w ciągu 3 dni od zaksięgowania wpłaty na koncie |
| Płatnośc z góry na konto |
|