Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

SunBlocker 15ml B. Prince Błysk

17-06-2012, 19:18
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 9.50 zł     
Użytkownik Twoje-Paznokcie
numer aukcji: 2322725995
Miejscowość Ostrowiec Świętokrzyski
Wyświetleń: 10   
Koniec: 18-05-2012, 9:09

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha


Pielęgnacja paznokci w systemie

BLACK PRINCE

System Stylizacji i Pielęgnacji Paznokci Black Prince

daje nieograniczone możliwość odżywiania i pielęgnacji paznokci.

Bogata gama przeznaczenia preparatów umożliwi nieograniczone możliwości
wykorzystania ich zarówno do naturalnego manicure, odżywiania czy natłuszczania skórek i paznokci, a także do nabłyszczania naturalnej płytki oraz tipsów żelowych i akrylowych.
Poznawszy wszystkie preparaty sama decydujesz, który z nich najbardziej Tobie odpowiada i którym najlepiej Ci się pracuje.
Wśród gamy preparatów każdy znajdzie coś dla siebie, zarówno kobiety same dbające o swoje paznokcie, początkujące stylistki jak i profesjonalistki w salonach kosmetycznych.
Preparaty produkowane są w Polsce pod ścisłym nadzorem chemicznym i sanitarnym. Posiadają wszelkie certyfikaty i karty charakterystyki.



NABŁYSZCZACZ SunBlocker 15ml
PROFESJONALNY PREPARAT LAKIER O GĘSTEJ KONSYSTENCJI
STOSOWANY PRZY SKUTECZNYM NABŁYSZCZANIU
ZABEZPIECZA PAZNOKCIE PRZED ŻÓŁKNIĘCIEM
NADAJE PAZNOKCIOM NATURALNYCM, ŻELOWYM I AKRYLOWYM


NADAJE PAZNOKCIOM CUDOWNY BLASK I MOCNĄ OCHRONĘ
EFEKT ... PIĘKNE MOCNE PAZNOKCIE


Ultra nabłyszczający i utwardzający preparat do zastosowania jako wierzchnia warstwa na tipsy i na naturalne paznokcie. Po nałożeniu paznokcie stają się błyszczące i mocne.

Preparat naniesiony jako ostatnia warstwa nabłyszczająca doskonale zabezpiecza przed żółknięciem paznokcie żelowe, akrylowe i naturalne!

Tworzy on bowiem zewnętrzną twardą warstwę wzmacniającą i chroniącą paznokcie, a także ożywia ich kolor nadając im jednocześnie połysk. Może być stosowany na akryl i żel.

Możliwy do stosowania bezpośrednio na płytkę naturalną lub uprzednio zabezpieczoną bazą pod lakier bądź pomalowaną kolorowym lakierem. Zdecydowanie zabezpiecza i wzmacnia kolor lakieru !

TYLKO NA TEJ AUKCJI
dajemy Państwu możliwość w tak niskiej cenie
9,50 zł / szt
zakupić SunBlocker, abyście Państwo w pełni przekonali się do jego skuteczności
Stała cena preparatów to 19zł/szt

Oszczędzisz 50% ceny

i poznasz zalety odżywionych i błyszczących subtelnych i mocnych paznokci



* Black Prince *
Sprawdzona marka przez Setki stylistek

marka także dla Ciebie




50 1020 [zasłonięte] 5[zasłonięte]5581174 [zasłonięte] 284071

tel. 503-[zasłonięte]-016
email: [zasłonięte]@tlen.pl
w dni robocze od 7 do 15
wpłata na konto 16zł pobranie 19zł List polecony priorytetowy od 7zł! w zależności od wagi zgodnie z z informacją na aukcji "Dostawa i Płatność"

Po wcześniejszym kontakcie telefonicznym w siedzibie Firmy Świat Paznokci
ul. Stanisława Brody 12
27-400 Ostrowiec Św.
tel. (41)[zasłonięte]265-14