Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

STYLOWY PORTRET DZIEWCZYNEK ... ZNAKOMITA RAMA

16-01-2012, 19:35
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Aktualna cena: 199 zł     
Użytkownik marcyr
numer aukcji: 2049329157
Miejscowość Zgierz
Wyświetleń: 13   
Koniec: 20-01-2012 20:51:21

Dodatkowe informacje:
Opis niedostępny...
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Kupując kilka przedmiotów oszczędzasz na kosztach przesyłki.
Opis
STYLOWY PORTRET DZIEWCZYNEK ... ZNAKOMITA RAMA
Stylowy Portret Dwóch Dziewczynek
Znakomita Rama
Obraz na impregnowanym płótnie, w przepięknej ramie w stylu barokowym, pozłacanej, patynowanej. Werniksowana reprodukcja przepięknego XIX-wiecznego portretu dwóch dziewczynek.

Wspaniały element dekoracyjny w stylowo urządzonym mieszkaniu, hotelu, czy pensjonacie.

Wymiary: ok. 41,5 x 52 cm. Przedmiotem licytacji jest obraz wraz z ramą.
 
Galeria
 
Kontakt
ArtDecor International
ul. 1 Maja 14 B
95-100 Zgierz
tel. / fax +48 42 [zasłonięte] 54

Płatności
Dane do przelewu:
PKO BP
61 1020 [zasłonięte] 3[zasłonięte]4400002 [zasłonięte] 009359

Czas na dokonanie wpłaty to 10 dni roboczych. Po tym okresie wysyłamy do Państwa przypomnienie, a następnie po kolejnych siedmiu dniach ( w przypadku dalszego braku wpłaty ) występujemy do serwisu alle o zwrot prowizji od sprzedaży.

Jeśli biorą Państwo w kilku aukcjach i chcą poczekać z wpłatą do ich zakończenia prosimy o kontakt e-mailowy, ktory jest dla nas równiez bardzo ważny we wszystkich innych sprawach (pytania, informacje o przesunieciu terminu wysyłki z uwagi na wyjazdy służbowe, rodzinne itp.)

Szczegółowe informacje dotyczące tytułu wpłaty oraz płatności wysyłane są w automatycznym potwierdzeniu zakupu po zakończonej aukcji.
Wysyłka i odbiór osobisty
Dokładamy wszelkich starań, aby Państwa przesyłki były starannie i dokładnie zapakowane (typu: folia bąbelkowa, taśma stretch, taśma przezroczysta, styropian) i dotarły do Państwa w stanie nienaruszonym. Każdy przedmiot przed wysłaniem i spakowaniem jest dokładnie sprawdzany. Przedmioty wysyłamy za pośrednictwem firm kurierskich oraz transportem firmowym. Reklamacje dotyczące uszkodzeń powstałych podczas transportu rozpatrywane są na podstawie protokołu szkody spisanego w obecności doręczyciela i przesłanych fotografii uszkodzonego przedmiotu.

Koszt wysyłki jednego przedmiotu podany jest w treści oferty. W przypadku zakupów łączonych koszt przesyłki ustalany jest indywidalnie. Przedmioty do przesyłki łączonej prosimy nie gromadzić dłużej niż 14 dni od daty pierwszego zakupu.

Odbiór osobisty możliwy jest w siedzibie firmy ArtDecor International tylko po uprzednim kontakcie telefonicznym. W przypadku odbioru osobistego zostanie doliczona opłata 5zł od każdego przedmiotu za jego przygotowanie (w tym koszt opakowania).
Dodatkowe informacje
Symbol produktu: DS2083U
Informacje
Wszystkie prawa do wizerunku strony a także materiałów (zdjęć i opisów) umieszczonych na stronie są zastrzeżone. Bez zgody właściciela praw autorskich, autora treści strony, żadna część tej publikacji nie może być powielana, kopiowana, reprodukowana,ani przechowywana w systemach wyszukiwania lub umieszczana na innej stronie www. Nie może tez być przekazywana w żadnej formie i żadnymi środkami elektronicznymi, mechanicznymi, za pośrednictwem fotokopiarek, na płytach CD, czy w inny dostępny technologicznie sposób. Wykorzystywanie zdjęć i opisów w całości lub fragmentach bez zgody ich autora jest zawsze naruszeniem prawa autorskiego, zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994r.
ArtDecor International. All Rights Reserved.