STYLOWA MoDnA MaMa ZESTAW CIĄŻOWY 36/38 UNIW.
Witam na mojej aukcji, na której proponuję zestaw na okres ciąży i połogu!
Ubrania pochodząz mojej szafy i były używane tylko przeze mnie właśnie w okresie ciąży i po…
Większość ubrań była kupiona jako nowa! Może dwie to rzeczy z SH.
Ubrania, które proponuję mogą stworzyć wiele ciekawych i modnych zestawów.
Przyszłe mamy znajdą tu zarówno coś eleganckiego, jak i na co dzień.
Rozmiary to 36/38 i uniwersalny. Stan BDB.
Zestaw przeznaczony jest na wiosnę / lato.
Zapraszam do obejrzenia zdjęć i zapoznania się z opisem:)
1. Szara włoska sukienka na rameczkach, 100% lnu, rozmiar M. Sukienka odcinana pod biustem, zdobiona, z tyłu gumka, rośnie razem z brzuszkiem.
2. Turkusowa włoska tunika, pięknie zdobiona kwiatami przy dekolcie, rozmiar uniwersalny.
3. Piękna, kolorowa sukienka ELeven r. M, zwiewna na siateczkowejpodszewce, odcinana pod biustem, wiązana z tyłu, gumka w tyle.
4.Kwiecista zwiewna jak mgiełka bluzeczka, włoskiej produkcji, rozmiar uniwersalny, krój bombki, wiązanie z tyłu.
5. Szare włoskie rybaczki a’la len , nie jestem pewna czy to len, gdyż metkę wycięłam.Ich wielką zaletą jest praktyczna guma w pasie rosnąca razem z brzuszkiem. Dodatkowo zachwalam jeza wygodę i możliwość założenia do nich zarówno eleganckiej tuniki jak i czegoś mniej wyjściowego.
6. Biała również włoska tunika w rozmiarze S, pięknie wyszywana i zdobiona cekinami, rękawki , jak i dół tuniczki z możliwością roll-up.
7. Asymetryczny granatowy top w rozmiarze S. Krój bombki, dołem gumka – dzięki temu rośnie razem z brzusiem…
8. Sukienka/tunika w odcieniach niebieskiego, marki Select w rozmiarze 10 czyli 38. Odcinana pod biustem, wykonana z ciągliwego materiału, bardzo ładnie się układa.
9. GRATIS – sukienka satynowa z Vero Mody w rozmiarku M. Posiada zaciągnięcia materiału, jednakdalej pięknie się prezentuje.
**************************
PRZY OPCJI KUP TERAZ DOKŁADAM GRATIS KOSZULĘ CIĄŻOWĄ I DO KARMIENIA MARKI MUZZY W ROZMIARZE S.
***POLECAM WARTO***