StoreJet 2.5 Turbo A2 1TB TS1TSJ25A2K
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Użytkownik SklepOnline24_PL
numer aukcji: 2314080289
Miejscowość Opole
Wyświetleń: 27
DZIAŁ HANDLOWY
Robert gg: [zasłonięte]21081
tel.: 77 [zasłonięte] 20
Asia gg: 28[zasłonięte]244
tel.: 77 [zasłonięte] 28
Tomek gg: [zasłonięte]30338
tel.: 77 [zasłonięte] 29
Godziny pracy
Pn-Pt: 9:00 - 17:00
KONTA BANKOWE
60 1140 [zasłonięte] 2[zasłonięte]0040002 [zasłonięte] 365287
Dane do przelewu:
Netbajt Robert Żabski
ul. Oleska[zasłonięte]117 451 Opole
W tytule przelewu proszę podać nick z Allegro
WAŻNE INFORMACJE
  1. Wszystkie sprzedawane produkty są nowe!!!
  3. Wystawiamy faktury VAT wraz z kosztami wysyłki, wszystkie podane ceny są cenami brutto.
Gwarancja: 24 mies.
Wyjątkowa trwałość nie zawsze musi odbywać się kosztem stylu. StoreJet 25A oferuje imponujący poziom ochrony przed wstrząsami, bez poświęcania smukłego wyglądu. Dysk o pojemności jednego terabajta, wygodny automatyczny backup za pomocą jednego przycisku, twoje możliwości magazynowania są nieograniczone!
Typ dysku HDD
Format szerokości 2,5 cala
Typ napędu Zewnętrzny
Pojemność dysku 1 TB
Interfejs dysku USB 2.0
Pozostałe parametry
Size:130.6mm x 80.1mm x 15.0mm
Op. Voltage:USB DC 5V
Op. Temperature:5°C (41°F) to 55°C (131°F)