StoreJet2.5 mobile 1TB USB 3.0 M3 TS1TSJ25M3
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Użytkownik 20ANMAR10
numer aukcji: 2333901810
Miejscowość Pszczyna-Łąka
Wyświetleń: 24
Koniec: 01-06-2012, 14:04
Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Rozmiar: 2,5"
Producent: Transcend
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha
Tabela parametryczna
Typ dysku: HDD
Format szerokości: 2,5 cala
Typ napędu: Zewnętrzny
Pojemność dysku (TeraBajt) : 1 TB
Interfejs dysku: USB 3.0
Prędkość obrotowa: 5400 obr/min
Pozostałe parametry:
Pojemność pamięci podręcznej 8 MB
Zasilanie USB
Wymiary:
Szerokość 80,8 mm
Wysokość 21,7 mm
Długość 130,8 mm