StoreJet2.5 mobile 1TB USB 3.0 M3 TS1TSJ25M3
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Użytkownik lynxor
numer aukcji: 2332725759
Miejscowość SANOK
Wyświetleń: 56
Koniec: 01-06-2012, 14:04
Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Rozmiar: 2,5"
Producent: Transcend
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha
Typ dysku: HDD
Format szerokości: 2,5 cala
Typ napędu: Zewnętrzny
Pojemność dysku (TeraBajt) : 1 TB
Interfejs dysku: USB 3.0
Prędkość obrotowa: 5400 obr/min
Pozostałe parametry:
Pojemność pamięci podręcznej8 MB
ZasilanieUSB
Wymiary:
Szerokość80,8 mm
Wysokość21,7 mm
Długość130,8 mm