Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Stopery zatyczki do uszu PartyPlug - na imprezy !

20-01-2012, 21:29
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 45 zł      Najwyzsza cena licytacji: 45 zł     
Użytkownik PAteam
numer aukcji: 2031356667
Miejscowość Wrocław
Kupiono sztuk: 4    Licytowało: 3    Wyświetleń: 163   
Koniec: 31-01-2012 16:38:18
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Alpine PartyPlug
Dane kontaktowe
[zasłonięte]@pateam.pl
+48 [zasłonięte]786869
+48 [zasłonięte]577053
230236
 
Informacje dodatkowe
Wpłaty należy dokonać na konto w Credit Agricole Bank Polska S.A.
 
Nr konta:
39 1940 [zasłonięte] 1[zasłonięte]0761768 [zasłonięte] 000000

 

 

Opis przedmiotu

Przedmiotem aukcji są stopery, zatyczki do uszu PartyPlug firmy Alpine Hearing Protection.


Noc w dyskotece lub rockowy koncert jest niewątpliwie niezłą zabawą jednak piszczenie lub szum w uszach przez następne parę dni po imprezie nie jest już tak przyjemne. Poziom hałasu na nocnych imprezach bardzo często przekracza dopuszczalne normy i może powodować trwałe uszkodzenia słuchu. Każdego roku wielu ludzi powoduje u siebie nieodwracalne ubytki w słuchu uczęszczając na tego typu imprezy. Firma Alpine, przygotowała zatyczki
PartyPlug które są idealnym rozwiązaniem dla ludzi lubiących się bawić na głośnych imprezach muzycznych, w dyskotekach, na koncertach.
Specjalnie zaprojektowany filtr akustyczny zapewnia bardzo dobrą zrozumiałość rozmów oraz dobrą jakość muzyki jednocześnie ograniczając uciążliwy hałas. Dzięki temu po nocnej imprezie możemy ustrzec się pisku i szumu w uszach, bólu głowy oraz zmniejszyć uczucie zmęczenia.

Stopery, wkładki, zatyczki do uszu
PartyPlug firmy Alpine Hearing Protection
zostały zaprojektowane z myślą o uczestnikach i gościach wydarzeń muzycznych, koncertów, dyskotek. Zatyczki te mają jeden stały system filtrów, który zapewnia jednocześnie optymalne warunki do słuchania muzyki oraz ochrony słuchu.

Zatyczki te chronią nasz słuch przed zbyt dużym hałasem, jednocześnie specjalnie zaprojektowany filtr akustyczny zapewnia czysty odbiór muzyki oraz innych otaczających nas dźwięków takich jak np. mowa. Dzięki zatyczkom
PartyPlug możemy jeszcze bardziej cieszyć się muzyką, jednocześnie chroniąc nasz słuch na koncertach, dyskotekach i innych różnego rodzaju imprezach muzycznych.

Zatyczki
Alpine PartyPlug nie powodują nieprzyjemnego uczucia nacisku na kanał słuchowy ponieważ wykonane są z bardzo miękkiego materiału, materiał ten wykorzystując ciepło ciała w przeciągu kilku minut idealnie dopasowuje się do kształtu kanału słuchowego.

Zatyczki
Party Plug są idealne do:
- dyskotek,
- koncertów,
- imprez tanecznych,
- oraz różnych wydarzeń muzycznych.

Zatyczki
PartyPlug :
- nie powodują uczucia odizolowania,
- zatyczki nie wystają poza linię ucha.

Zakładanie zatyczek:
Do założenia zatyczek może okazać się pomocna dołączona do zestawu tuba. Filtr zatyczki wkładamy do tuby, delikatnie odciągamy ucho do góry i delikatnie wkładamy zatyczkę do kanału usznego. Kręcimy tubą do czasu aż zatyczka wygodnie ułoży się w uchu.

Optymalne dopasowanie:
Dzięki zastosowaniu bardzo miękkiego termoplastycznego materiału zatyczki te są bardzo wygodne. Kanał uszny każdego człowieka jest nieco inny dlatego mogą okazać się konieczne małe zmiany zatyczek aby zapewnić jak najlepsze i najwygodniejsze dopasowanie.
1. Zatyczka jest za szeroka. Jeśli posiadamy wąski kanał uszny możemy w bardzo prosty sposób dostosować nasze zatyczki Alpine. Wystarczy przy pomocy ostrych nożyczek delikatnie na około przyciąć, skrócić najszerszy listek zatyczki.
2. Zatyczka jest za długa. Jeśli zatyczka za mocno wystaje z ucha wystarczy ostrożnie wyciągnąć filtr z zatyczki i ostrymi nożyczkami odciąć wystający kawałek zatyczki, następnie należy z powrotem założyć filtr akustyczny.

Czyszczenie.
Zatyczki Alpine będą służyć dłużej jeśli będziemy o nie dbać. Należy je czyścić regularnie letnią wodą z dodatkiem mydła.

W cenie zawarte są

-
-
-
 

para zatyczek
dopasowany zestaw filtów akustycznych
plastikowy case na zatyczki

Cena
tylko 44,99 zł

Zdjęcia


Copyright (c) 2007 PAteam.pl
Koszt przesyłki
Poczta Polska
Priorytet - 6,00 zł
Ekonomiczny - 5,00 zł
 
Inne