Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Stopery, zatyczki do uszu MusicSafe Pro Alpine NEW

20-01-2012, 21:29
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 80 zł      Najwyzsza cena licytacji: 80 zł     
Użytkownik PAteam
numer aukcji: 2031356201
Miejscowość Wrocław
Licytowało: 12    Wyświetleń: 420   
Koniec: 31-01-2012 16:18:39
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Alpine MusicSafePro
Dane kontaktowe
[zasłonięte]@pateam.pl
+48 [zasłonięte]786869
+48 [zasłonięte]577053
230236
 
Informacje dodatkowe
Wpłaty należy dokonać na konto w Credit Agricole Bank Polska S.A.
 
Nr konta:
39 1940 [zasłonięte] 1[zasłonięte]0761768 [zasłonięte] 000000

 

 

Opis przedmiotu

Przedmiotem aukcji są stopery, zatyczki do uszu MusicSafePro Natural Sound firmy Alpine Hearing Protection z nowym, dodatkowym, małym i wygodnym pojemnikiem podróżnym Travelbox.


Stopery, wkładki, zatyczki do uszu
MusicSafePro firmy Alpine Hearing Protection zostały zaprojektowane z myślą o profesjonalnych muzykach. Muzycy są bardzo często narażeni na zbyt głośną muzykę podczas koncertów i prób. Przeważnie podczas koncertów live nasze uszy narażone są na poziom ciśnienia akustycznego rzędu 110 dB, przeważnie ponieważ na koncertach w Polsce ten poziom jest jeszcze większy ponieważ nikt nie pilnuje odpowiednich norm dotyczących maksymalnego poziomu ciśnienia akustycznego na imprezach masowych. Z badań wynika że już przebywanie w hałasie na poziomie 104 dB powyżej 1,5 minuty może powodować uszkodzenia słychu.

MusicSafePro firmy Alpine nazwano udoskonalonym systemem ochrony słuchu dla profesjonalistów. Jest to jeden z najbardziej efektywnych systemów ochrony słuchu spełniający certyfikaty CE. W skład zestawu wchodzi:
- trzy pary wymiennych filtrów akustycznych,
- jedna para plus jedna dodatkowa, darmowa zatyczka.

Zatyczki
MusicSafePro zostały zaprojektowane specjalnie na potrzeby tłumienia sygnału muzycznego. Zestaw MusicSafePro składa się z trzech par wymiennych filtrów akustycznych. Filtry w kolorze białym mają niski poziom tłumienia, w kolorze srebrnym średni, a filtry koloru złotego mają największe tłumienie. Filtry te zostały zaprojektowane specjalnie do słuchania muzyki oraz jednocześnie optymalnej ochrony słuchu bez utraty czytelności i jasności dźwięku.

Zatyczki
Alpine MusicSafePro nie powodują nieprzyjemnego uczucia nacisku na kanał słuchowy ponieważ wykonane są z bardzo miękkiego materiału, materiał ten wykorzystując ciepło ciała w przeciągu kilku minut idealnie dopasowuje się do kształtu kanału słuchowego.

Zakładanie zatyczek:
Do założenia zatyczek może okazać się pomocna dołączona do zestawu tuba. Filtr zatyczki wkładamy do tuby, delikatnie odciągamy ucho do góry i delikatnie wkładamy zatyczkę do kanału usznego. Kręcimy tubą do czasu aż zatyczka wygodnie ułoży się w uchu.

Optymalne dopasowanie:
Dzięki zastosowaniu bardzo miękkiego termoplastycznego materiału zatyczki te są bardzo wygodne. Kanał uszny każdego człowieka jest nieco inny dlatego mogą okazać się konieczne małe zmiany zatyczek aby zapewnić jak najlepsze i najwygodniejsze dopasowanie.
1. Zatyczka jest za szeroka. Jeśli posiadamy wąski kanał uszny możemy w bardzo prosty sposób dostosować nasze zatyczki Alpine. Wystarczy przy pomocy ostrych nożyczek delikatnie na około przyciąć, skrócić najszerszy listek zatyczki.
2. Zatyczka jest za długa. Jeśli zatyczka za mocno wystaje z ucha wystarczy ostrożnie wyciągnąć filtr z zatyczki i ostrymi nożyczkami odciąć wystający kawałek zatyczki, następnie należy z powrotem założyć filtr akustyczny.

Czyszczenie.
Zatyczki Alpine będą służyć dłużej jeśli będziemy o nie dbać. Należy je czyścić regularnie letnią wodą z dodatkiem mydła.

W cenie zawarte są

-
-
-
-
 

para zatyczek plus jedna zatyczka gratis
trzy pary wymiennych filtrów akustycznych
plastikowy case na zatyczki i Travelbox
GRATIS smycz do pojemnika Travelbox

Cena
tylko 80,00zł

Zdjęcia


Copyright (c) 2007 PAteam.pl
Koszt przesyłki
Poczta Polska
Priorytet - 6,00 zł
Ekonomiczny - 5,00 zł
 
Inne

 


Dodano 2[zasłonięte]012-01 10:33
Chwilowy brak towaru będzie on dostępny od 12 stycznia 2012.
Dodano 2[zasłonięte]012-01 14:02
Witamy, zatyczki są już na naszym magazynie (09.01.12), można śmiało zamawiać. Pozdrawiamy i zapraszamy na zakupy :)