Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Stopery, zatyczki do uszu MusicSafe Classic Alpine

20-01-2012, 21:29
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 65 zł      Najwyzsza cena licytacji: 65 zł     
Użytkownik PAteam
numer aukcji: 2031356262
Miejscowość Wrocław
Kupiono sztuk: 3    Licytowało: 3    Wyświetleń: 239   
Koniec: 31-01-2012 16:21:30
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Alpine MusicSafePro
Dane kontaktowe
[zasłonięte]@pateam.pl
+48 [zasłonięte]786869
+48 [zasłonięte]577053
230236
 
Informacje dodatkowe
Wpłaty należy dokonać na konto w Credit Agricole Bank Polska S.A.
 
Nr konta:
39 1940 [zasłonięte] 1[zasłonięte]0761768 [zasłonięte] 000000

 

 

Opis przedmiotu

Przedmiotem aukcji są stopery, zatyczki do uszu MusicSafe Classic firmy Alpine Hearing Protection z nowym, małym i wygodnym pojemnikiem podróżnym Travelbox, oraz gratis - smycz do pojemnika.


Stopery, wkładki, zatyczki do uszu
MusicSafe Classic firmy Alpine Hearing Protection posiadają takie same właściwości jak zatyczki MusicSafe Pro, oprócz tego że zatyczki z serii Classic posiadają tylko dwa wymienne filtry, a nie trzy tak jak MusicSafe Pro. W zatyczkach serii Classic pominięte zostały zatyczki o najniższym poziomie tłumienia (filtr w kolorze białym), a pozostały filtry srebrny i złoty o średnim i dużym współczynniku tłumienia. Filtry te zostały zaprojektowane specjalnie do słuchania muzyki oraz jednocześnie optymalnej ochrony słuchu bez utraty czytelności i jasności dźwięku.

MusicSafe Classic firmy Alpine spełniaja certyfikaty CE. W skład zestawu wchodzi:
- dwie pary wymiennych filtrów akustycznych,
- jedna para zatyczek,
- wygodny pojemnik na zatyczki do uszu,
- gratis - smycz do pojemnika na zatyczki do uszu.

Zatyczki
MusicSafe Classic zostały zaprojektowane specjalnie na potrzeby tłumienia sygnału muzycznego. Zestaw MusicSafe Classic składa się z dwóch par wymiennych filtrów akustycznych. Filtry w kolorze srebrnym posiadają średni współczynnik tłumienia, a filtry koloru złotego posiadają wysoki współczynnik tłumienia. Filtry te zostały zaprojektowane specjalnie do słuchania muzyki oraz jednocześnie optymalnej ochrony słuchu bez utraty czytelności i jasności dźwięku.

Zatyczki
Alpine MusicSafe Classic nie powodują nieprzyjemnego uczucia nacisku na kanał słuchowy ponieważ wykonane są z bardzo miękkiego materiału, materiał ten wykorzystując ciepło ciała w przeciągu kilku minut idealnie dopasowuje się do kształtu kanału słuchowego.

Zakładanie zatyczek:
Do założenia zatyczek może okazać się pomocna dołączona do zestawu tuba. Filtr zatyczki wkładamy do tuby, delikatnie odciągamy ucho do góry i delikatnie wkładamy zatyczkę do kanału usznego. Kręcimy tubą do czasu aż zatyczka wygodnie ułoży się w uchu.

Optymalne dopasowanie:
Dzięki zastosowaniu bardzo miękkiego termoplastycznego materiału zatyczki te są bardzo wygodne. Kanał uszny każdego człowieka jest nieco inny dlatego mogą okazać się konieczne małe zmiany zatyczek aby zapewnić jak najlepsze i najwygodniejsze dopasowanie.
1. Zatyczka jest za szeroka. Jeśli posiadamy wąski kanał uszny możemy w bardzo prosty sposób dostosować nasze zatyczki Alpine. Wystarczy przy pomocy ostrych nożyczek delikatnie na około przyciąć, skrócić najszerszy listek zatyczki.
2. Zatyczka jest za długa. Jeśli zatyczka za mocno wystaje z ucha wystarczy ostrożnie wyciągnąć filtr z zatyczki i ostrymi nożyczkami odciąć wystający kawałek zatyczki, następnie należy z powrotem założyć filtr akustyczny.

Czyszczenie.
Zatyczki Alpine będą służyć dłużej jeśli będziemy o nie dbać. Należy je czyścić regularnie letnią wodą z dodatkiem mydła.

W cenie zawarte są

-
-
-
-
 

para zatyczek MusicSafe Classic
dwie pary wymiennych filtrów akustycznych
plastikowy case na zatyczki - Travelbox
GRATIS smycz do pojemnika Travelbox

Cena
tylko 64,99 zł

Zdjęcia


Copyright (c) 2007 PAteam.pl
Koszt przesyłki
Poczta Polska
Priorytet - 6,00 zł
Ekonomiczny - 5,00 zł
 
Inne