Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Stoper zegar LED, duży stoper na zawody sportowe

22-01-2012, 10:31
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 5 zł     
Użytkownik ADT_Vision
numer aukcji: 2039511946
Miejscowość Zielona Góra
Wyświetleń: 68   
Koniec: 19-01-2012 15:32:42

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

STOPER / ZEGAR
NA BIEGI I WYŚCIGI SPORTOWE

 

Przedmiotem aukcji jest wynajem przenośnego stopera-zegara. Istnieje możliwość zakupu stopera.


Stoper jest idealnym rozwiązaniem jako wskazanie czasu na imprezy sportowe, biegi uliczne, wyścigi rowerowe i wszędzie tam gdzie wymagane jest pokazanie wyniku dla większej widowni.

 

Hiperjasne diody LED w barwie czerwonej widoczne są doskonale z dużych odległości. Minimalna odległość z której znaki są widoczne to 100m. Znaki są doskonale widoczne nawet w słoneczne dni i pod światło. Zastosowanie antyrefleksyjnej powłoki i przezroczystej płyty polimerowej nie powoduje odblasków i odbić światła słonecznego.

 

Stoper jako podstawowe dla urządzenia zawiera funkcje: start, stop, międzyczas i korekta płynącego czasu. Dodatkowy tryb odliczania czasu od zadanej początkowej wartości np.: ustawiamy 10minut i odliczamy do zera przy rozgrywkach boiskowych. W czasie kiedy urządzenie nie jest wykorzystywane w swoich podstawowych funkcjach sportowych można go wykorzystać jako zegar pokazujący aktualną godzinę i temperaturę.

 

Stoper używać można na w pomieszczeniach zamkniętych np. hale sportowe i szkolne sale WF jak i na dworze pod chmurką. Urządzenie jest odporne na deszcz. Dzięki zastosowaniu bezpiecznego napięcia nie jest możliwe porażenie prądem.

 

System zamontowanych w Stoperze gniazd do zasilania i pilota ułatwia do maksimum pracę z nim. W każdej chwili można odłączyć każdą wtyczkę bez utraty ustawień czy zatrzymania stopera: jeśli odłączymy zasilanie nie powoduje to „wyzerowanie” stopera – czas ciągle jest odmierzany poprzez wykorzystanie wewnętrznej pamięci z jej podtrzymaniem. Ponowne podłączenia wtyczki z zasilaniem pokaże cały czas który upłyną również podczas wyłączenia stopera.

 

Pilot na kablu z zakończoną wtyczką podłączany i odłączany w każdej chwili jako rozwiązanie wygodne i bezpieczne ułatwia pracę ze stoperem. Wygodne, poręczne i intuicyjne ustawienie klawiszy. Opcjonalnie stoper dostępny jest z pilotem bezprzewodowym.

 

Opis urządzenia i funkcji:

Nazwa, typ: Stoper Z-2025

• Stoper z funkcją zegara i pomiaru temperatury,
• Wymiary zegara: 115x30x10cm, waga 5kg. Posiadamy również mniejszą wersję 75x20x10cm, waga 3kg – wersja Stoper Z-2015.
• Elementy świecące: hiperjasne diody LED, dobrze widoczne nawet w słoneczną pogodę,
• Wielkość znaków: 6 cyfr 25cm z każdej strony zegara, widoczność znaków z 100m minimum,
• Wyświetlane parametry: czas biegu, międzyczas, czas rzeczywisty i temperatura,
• Produkt dostępny w wersji dwustronnego zegara lub opcjonalnie jednostronnego, z pilotem przewodowym w standardzie lub opcjonalnie z pilotem bezprzewodowym,
• Zasilanie stopera z sieci 230V poprzez zasilacz lub akumulatora samochodowego 12V (gniazdo zapalniczki), Zasilacz sieciowy w komplecie.
• Pamięć wewnętrzna zegara pozwala na odłączenie go od zasilania, przemieszczenie i ponowne podłączenie bez utraty wystartowanego wcześniej czasu,
• korekta biegnącego czasu z pilota możliwego do podłączenia w każdej chwili biegnącego czasu i po korekcie odłączenie go.
• Urządzenie posiada gumowe nóżki do ustawienia na płaskiej powierzchni jak i gniazdo do montaży na obrotowym statywie (statyw w komplecie)
• Rozstawiany lekki statyw o regulowanej wysokości 100-180cm
Dosyłka kurierem na miejsce przeznaczenia lub odbiór osobisty.

 

Przy wypożyczeniu prosimy najpierw o kontakt telefoniczny w celu ustalenia terminu wysyłki i pozostałych szczegółów wypożyczenia.

 

Koszt wypożyczenia Stopera (upusty telefonicznie :-) :

1godzina - 5,-PLN netto

1-2 dni - 50,-PLN netto za dzień

3dni – 100,-PLN

7 dni – 200,-PLN

Koszty wysyłki – 30,-PLN

 

 

Dokładne informacje pod telefonem: 510-[zasłonięte]447

 

Zapraszamy

ADT Electronic Poland

[zasłonięte]@adtelectronic.com