STOLIK POD LAPTOPA COMFORT FAN PF12
Stolik, który poprawia ergonomię pracy z laptopem
W obecnych czasach komputery przenośne są bardzo popularne. Dzięki temu, że urządzenia te są bardzo mobilne można ich używać niemalże wszędzie i prawie w każdej sytuacji: w pracy, w biurze, także w podróży. Jednak nie zawsze praca z tego typu sprzętami może przebiegać w sposób wygodny i komfortowy dla użytkownika. Widok zirytowanej i zmęczonej osoby, która trzyma na kolanach swojego laptopa nie należy niestety do rzadkości. Jak zatem w sposób komfortowy korzystać z tych przydatnych w codziennym życiu urządzeń? Firma MODECOM SA znalazła odpowiedź na to nurtujące wszystkich użytkowników przenośnych komputerów pytanie. Jest nią najnowszy, ergonomiczny model stolika pod laptopa MODECOM PF-12.
Solidna aluminiowa, regulowana konstrukcja
Dzięki solidnej i stabilnej aluminiowej konstrukcji można pracować z naszym stolikiem niemalże w każdym miejscu i podczas każdej sytuacji np. w łóżku, na sofie, biurku, podłodze, czy nawet w przydomowym ogródku.
Zastosowany w konstrukcji nowoczesny system regulacji, pozwala na bardzo szybką i wygodną zmianę kąta nachylenia blatu oraz pozwala na szybkie i łatwe dopasowanie wysokości stolika do indywidualnych potrzeb, czyniąc z niego wielofunkcyjne narządzenie do pracy i zabawy.
Dwa wentylatory skutecznie schłodzą rozgrzany komputer
Istotnym elementem naszego nowego stolika są zamontowane dwa wentylatory, które doskonale poradzą sobie z ochłodzeniem rozgrzanego podczas pracy laptopa, tym samym chroniąc jego podzespoły przed przegrzewaniem, a w skrajnych przypadkach nawet przed uszkodzeniem.
| Chłodzenie (Tak/Nie): |
Tak |
| Głośność: |
23 dB |
| Hub USB: |
Nie |
| Kolor (wyliczeniowy): |
Czarny |
| Liczba wentylatorów: |
2 |
| Materiał: |
Aluminium |
| Prędkość wentylatora (maks.): |
2400 obr./min |
| Przekątna ekranu ntb: |
15,6'' |
| Przepływ powietrza: |
24 cfm |
| Regulacja obrotów: |
Nie |
| Specyfikacja techniczna: |
Najważniejsze cechy
- Materiał: Aluminium
- Multi-regulowana konstrukcja
- 2 wentylatory
Stolik
- Wymiary : 55.50cm x 4.00cm x 30xm
- Maksymalna wysokość : 56.00cm
- Waga: 1,745g
Wentylator
- Napięcie znamionowe : 5VDC
- Prąd znamionowy: 0,25A
- Prędkość obrotowa: 2,400 RPM
- Przepływ powietrza : 24 CFM
- Poziom hałasu: 23dB
|
| Waga: |
1.745 kg |
| Wentylator: |
Brak danych |
| Wymiary: |
55.5 x 4 x 30 cm
|
| Zasilanie: |
USB 5V |
| Gwarancja: |
Gwarancja normalna 24 [w miesiącach] |
Czas realizacji zamówienia
Zamówienia są realizowane od 2 do 4 dni roboczych od momentu zamówienia.Prowadzimy równoległą sprzedaż w sklepie internetowym więc stany magazynowe podane na allegro mogą się różcnić od rzeczywistych w danej chwili.