| Okrągły Stolik w Stylu Prowansalskim Kwiaty |
Stolik z okrągłym blatem, na wysokiej nodze, dekoracyjna snycerka.
Zdobiony ręcznie malowanym motywem kwiatowym. Powierzchnia celowo lekko postarzana poprzez delikatne przetarcia, niewielkie domalowania i przemalowania. Widoczna na małym fragmencie blatu regularna siatka spękań to ich imitacja – wytłoczony wzór. Blat jest opuszczany.
Oprócz zamierzonych efektów postarzania widoczne są powstałe przypadkowo zarysowania i odpryski farby. Na brzegu blatu jest wgniecenie i łuszcząca się w tym miejscu farba, na jednej z nóg spękania.
PROSZĘ OTWORZYĆ I BARDZO DOKŁADNIE OBEJRZEĆ (!) całą galerię fotografii, które prezentują szczegóły licytowanego mebla.
Wymiary: wysokość ok. 80 cm, średnica blatu ok. 62 cm.
|
Symbol produktu: RC029.5
Zachęcam również do obejrzenia innych moich aukcji! Kliknij!
|
|
Płatności
Dane do przelewu:
mBank (dawny MULTIBANK)
27 1140 [zasłonięte] 2[zasłonięte]0170002 [zasłonięte] 088241
Czas na dokonanie wpłaty to 7 dni. Po tym okresie wysyłamy do Państwa przypomnienie, a następnie po kolejnych siedmiu dniach ( w przypadku dalszego braku wpłaty ) występujemy do serwisu allegro.pl o zwrot prowizji od sprzedaży.
Jeśli biorą Państwo w kilku aukcjach i chcą poczekać z wpłatą do ich zakończenia prosimy o kontakt e-mailowy, ktory jest dla nas równiez bardzo ważny we wszystkich innych sprawach (pytania, informacje o przesunieciu terminu wysyłki z uwagi na wyjazdy służbowe, rodzinne itp.)
Szczegółowe informacje dotyczące tytułu wpłaty oraz płatności wysyłane są w automatycznym potwierdzeniu zakupu po zakończonej aukcji. |
Wysyłka
Dokładamy wszelkich starań, aby Państwa przesyłki były starannie i dokładnie zapakowane (typu: folia bąbelkowa, taśma stretch, taśma przezroczysta, styropian) i dotarły do Państwa w stanie nienaruszonym. Każdy przedmiot przed wysłaniem i spakowaniem jest dokładnie sprawdzany. Przedmioty wysyłamy za pośrednictwem firm kurierskich oraz transportem firmowym.
Koszt wysyłki jednego przedmiotu podany jest w treści oferty. W przypadku zakupów łączonych koszt przesyłki ustalany jest indywidalnie.
ODBIÓR OSOBISTY możliwy jest w siedzibie firmy po wcześniejszej wpłacie należności na konto firmy. Zarówno przedmioty, jak i meble zadeklarowane do odbioru osobistego magazynujemy nie dłużej niz 7 dni.
Reklamacje
Przesłanie e-mailem protokołu spisanego przez kuriera i zdjęć uszkodzonego przedmiotu jest podstawą do złożenia reklamcji. Reklamowany towar pozostaje u Klienta do czasu rozpatrzenia reklamacji. Nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem i na nasz koszt.
|
|