Wyobraźnia nie lubi umiaru, a pasja i perfekcjonizm to idealny duet. Ich owocem są nasze meble.
Stolik TRIX
inspirowany NOGUCHI
D2
Isamu Noguchi zaprojektował ten piękny i bardzo znany stolik w 1944 roku. Jest on wykonany z drewnianej podstawy i grubego, hartowanego szkła. Stanowi połączenie sztuki oraz praktycznego mebla. Prezentowany produkt jest inspirowany projektem stolika Noguchi.
Stolik TRIX jest niezwykle wytrzymały, niech nie zwiedzie Państwa jego lekka konstrukcja. Zachwycający wygląd skrywa w sobie masywność i materiały najwyższej jakości. Kształt mebla uwiedzie najbardziej wymagających zwolenników dresingu z wyższej półki.
Wymiary:
wysokość: 40 cm
szerokość: 125 cm
głębokość: 90 cm
Dostępne kolory drewna:
(przed zakupem prosimy zapytać o dostępność)
czarny
cherry
naturalny
orzech
Nowoczesny design, maksymalny komfort i luksusowa forma - zachwyca, uwiodą i będą cieszyć latami!
Towar kierowany jest bezpośrednio z D2 ! Jesteśmy najszybsi.
Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Państwa pytania, zapraszamy do kontaktu pon.- pt. 08:00- 16:00
Towar posiadamy na stanie magazynowym. Jednak przed zakupem prosimy o sprawdzenie dostępności, ponieważ stany magazynowe szybko ulegają zmianie.
Produkt renomowanej firmy D2
D2 to pasjonaci dobrego designu z wyższej półki, działają na rynku już od 2008. roku. Zakochani w designie i aranżacji wyjątkowej przestrzeni, importują nietuzinkowe meble najwyższej jakości, wykonane tylko i wyłącznie z materiałów pierwszej jakości, z dbałością o każdy detal.
Wysublimowany design chcemy zaoferować Państwu w dostępnej cenie, nie tracąc przy tym na trwałości oraz jakości oferowanych mebli, dlatego też proponujemy D2 - najlepszych.
Zapraszamy na inne aukcje:
Jesteśmy zaufaną firmą - prowadzimy działalność od lat. Posiadamy kilka kont na allegro - zapraszamy do zapoznania się z opiniami klientów:
Nasze komentarze na pierwszym koncie
Nasze opinie na drugim koncie