Witam Wszystkich Zainteresowanych
Przedmiotem niniejszej aukcji jest ręcznie wykonany (poza żelazkiem i słoiczkami rzecz jasna:)) piękny stojak na przyprawy na bazie antycznego żelazka.
Stojak jest trwały i stabilny; wykonany z dbałością o każdy szczegół.
W przyprawniku znajduje się 14 słoiczków (pieprz, sól, papryka słodka, papryka ostra, majeranek, bazylia, oregano, curry, kminek, ziele angielskie, włoszczyzna suszona, pietruszka, zioła prowansalskie, tymianek). Słoiczki na przyprawy drobnoziarniste posiadają oczywiście sitko.
Przyprawnik doskonale nadaje się na gustowny i niebanalny prezent.
Świetnie sprawdzi się zarówno jako element dekoracyjny, jak i użytkowy.
Poniższy stojak jest owocem mojej pasji do antycznych przedmiotów oraz chęci nadania im użytkowego charakteru.
W razie pytań bądź wątpliwości: 691 [zasłonięte] 345
Preferowana wysyłka kurierem - gwarantuję solidne zabezpieczenie przedmiotu. Stojak sprzedawany jest z pustymi słoiczkami. Widoczne na ostatnim zdjęciu przyprawy można dokupić za dodatkowe 20 zł.