![](http://mobileking.proste.pl/index/dobra_stronka9.jpg)
| 697[zasłonięte]787 lub 697[zasłonięte]786 | ![](http://mobileking.proste.pl/index/dobra_stronka8.jpg) | ![](http://mobileking.proste.pl/index/regula.jpg) | Komentarz wystawiam zawsze jako drugi. Po otrzymaniu przesyłki oraz stwierdzeniu iż wszystko jest w porządku proszę o wystawienie komentarza. Jest to dla mnie sygnał, że przesyłka dotarła bezpiecznie , zgodnie z warunkami aukcji, a otrzymany towar spełnił oczekiwania kupującego.Zastrzegam że nie ponoszę odpowiedzialności za nieterminowe dostarczenie przesyłki przez Pocztę Polską. Nie przyjmujemy zwrotow pelnowartosciowych rzeczy zakupionych w drodze licytacji, lub przez opcje "Kup teraz" (zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów rozdz. 16 ust. 1 pkt 10). W przypadku wady która nie została przez nas zauważona wymieniami rzecz na inny egzemplarz. Jeśli takowego nie posiadamy, zwracamy wplacone pieniądze . Życzymy udanych licytacji i wiele zadowolenia z zakupionych rzeczy w związku z powyższą informacją PROSIMY O PRZEMYŚLANE ZAKUPY | ![](http://mobileking.proste.pl/index/dobra_stronka6.jpg) | Wyłącznie Za Pobraniem | ![](http://mobileking.proste.pl/index/dobra_stronka7.jpg) | | ![](http://mobileking.proste.pl/index/dobra_stronka8.jpg) |
| Witam na mojej aukcji Przedmiotem sprzedaży jest Oryginalny sterownik, przełącznik - pilot radia do samochodu: Peugeot 406 2.0 HDI z roku 1999 SEDAN przebieg 175 tyś. km cena: 29,90 zł ![](http://mobileking.proste.pl/allegro/19-pe406hdi/DSC05844.JPG)
W razie jakichkolwiek pytań służymy pomocą pod numerami telefonów wymienionych wyżej ![](http://mobileking.proste.pl/allegro/19-pe406hdi/DSC05845.JPG)
Dziękujemy za udział w aukcji |