Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Sterownik bram dwuskrzydłowych 12/24V 140W

24-01-2014, 12:44
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 249 zł     
Użytkownik andrzej252
numer aukcji: 3872572090
Miejscowość Nowy Sącz
Wyświetleń: 62   
Koniec: 24-01-2014, 12:25

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Waga (z opakowaniem): 1.00 [kg]
Uszkodzony: Nie
Zastosowanie: Bramy
Rodzaj zastosowania: zamykanie/otwieranie, konserwacja, układ jezdny

info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

cartronic

  • Opinie klientów
  • O mnie
  • Dodaj do
    ulubionych
  • Napisz do
    Nas
  • Anteny
  • Głośniki 87 mm
  • Głośniki 100 mm
  • Głośniki 120 mm
  • Głośniki 130 mm
  • Głośniki 165 mm
  • Głośniki 6x9 cala
  • Głośniki wysokotonowe
  • Głośniki niskotonowe
  • Skrzynie basowe i tuby
  • Kondensatory
  • Wygłuszenie
  • Wzmacniacze
  • Radia samochodowe
  • Nawigacje
  • Panele LCD/TV
  • Kieszenie, ramki
  • Kostki ISO, złączki

Kontakt

W razie wszelkich pytań prosimy o kontakt:

  • Zamówienia i wysyłki:
  • Tel:0[zasłonięte]048 180-42-92
  • 0048 [zasłonięte]-539-609
  • Email:[zasłonięte]@car-tronic.pl
  • GG:712799
  • Fax:0[zasłonięte]048 180-14-11
  • Tel:0[zasłonięte]048 180-42-92
  • Pomoc techniczna:
  • Tel:504-[zasłonięte]-944
  • Email:[zasłonięte]@car-tronic.pl

CAR-TRONIC
Okulickiego 24
33-300 Nowy Sącz
GPS: N 49° 37' 41 E 20° 42' 47

Czynne:
pn-pt.: 9-18
sobota: 10-14


QR code zeskanuj telefonem

Płatności

Przelew

Nr konta:

31 1140 [zasłonięte] 2[zasłonięte]0040002 [zasłonięte] 458020
SWIFT: BREXPLPWMBK

Nr konta:

47 2490 [zasłonięte] 0[zasłonięte]0050000 [zasłonięte] 380426
SWIFT: ALBPPLPW

Płatności PayU

Standard Allegro

Standard allegro - Dzięki wzorowej obsłudze i terminowej wysyłce spełniamy kryteria standardu allegro

Najwyższa jakość

Najwyższa jakość - U nas masz pewność jakości oferowanego towaru jak i profesjonalnego wsparcia

Bezpieczne zakupy

Bezpieczne zakupy - Kupuj bez obaw. U nas Twoje zakupy ubezpieczone są do 50.000zł. Zobacz szczegóły.

Szybka gwarancja

Szybka gwarancja - Wszystkie sprzedawane produkty objęte są gwarancją oraz sprawnym serwisem.

Zwroty

W car-tronic.pl kupujesz bez ryzyka.
Nie musisz się obawiać, co się stanie, jeśli zamówiony towar nie spełni Twoich
oczekiwań.

Masz 10 dni na zwrot zakupionego przez siebie towaru, bez podania przyczyny. Termin ten jest liczony od daty odbioru przesyłki do daty jej nadania. Jednakże należy pamiętać, że nie pokrywamy poniesionych kosztów wysyłek.

Towar, który zamierzasz zwrócić, powinieneś wysłać do nas firmą kurierską lub pocztą (pocztą tylko towar o wartości poniżej 500zł).
Do przesyłki dołącz dowód zakupu oraz pismo, w którym powinieneś podać:

  • Oświadczenie o odstąpieniu od umowy
    zawartej na odległość w ciągu 10 dni
    od jej zawarcia
  • Twój adres i telefon kontaktowy
  • Numer konta bankowego, na który mamy
    zwrócić należność

Całość wysyłasz BEZ POBRANIA na adres naszego sklepu:
CAR-TRONIC
Okulickiego 24
33-300 Nowy Sącz

dokument zwrotu

Warunki zwrotu:

  • Towar, który zwracasz, nie może nosić żadnych śladów użytkowania!
  • Przesyłka, w której odsyłasz towar, musi być solidnie zapakowana i zabezpieczona przed uszkodzeniami. Towar wysłany bez odpowiedniego zabezpieczenia, np: radio samochodowe tylko w swoim własnym fabrycznym pudełku, jest narażone na uszkodzenie w czasie transportu i nie zostanie przyjęte.
  • Nie odbierzemy też przesyłki, która przyjdzie do nas uszkodzona lub otwarta.
  • Zwracany towar musi być kompletny, co oznacza, że musi zawierać wszystkie oryginalnie zawarte elementy wyposażenia, jak np: kabelki, śrubki, instrukcję obsługi,itd.
  • Zwrotu dokonujesz na własny koszt. Nie przyjmujemy przesyłek zwrotnych wysłanych na koszt sklepu.
  • Otrzymasz 100% zwrotu ceny zapłaconej za zwracany towar. Nie zwracamy jednak kosztów dostawy przesyłki, jeśli takie były doliczone do Twoich zakupów.

Wysyłka

Po zakupie prosimy o potwierdzenie emailem lub poprzez wypełnienie "formularza zakupu" wybranej formy płatności:

  • wpłata na konto
  • wysyłka za pobraniem
  • odbiór osobisty.

Towar wysyłamy nie zwłocznie za pobraniem lub po otrzymaniu odpowiedniej sumy na konto ubezpieczoną paczką kurierską Siódemka.

Czas dostarczenia przesyłki wynosi 1 dzień roboczy licząc od daty jej wysłania. Ogromną zaletą tej formy transportu jest również możliwość
Monitorowania przesyłki.

monitoruj przesyłke

Paczka dostarczona jest pod wskazany adres wpisany w formularzu osobowym każdego użytkownika. Istnieje także możliwość wysłania paczki pod inny adres zasugerowany przez użytkownika, ale takie zamówienia są realizowane tylko i wyłącznie po telefonicznym potwierdzeniu klienta. Bardzo ważnym aspektem, jest podanie numeru kontaktowego, który w razie problemów, pozwoli na skontaktowanie się z kurierem oraz umówienie się na odbiór przesyłki. Firma kurierska Siódemka, dostarcza paczki od poniedziałku do piątku w godz. 9 - 18.

Wszystkie listy wysyłane są za pośrednictwem Poczty Polskie jako przesyłka priorytetowa polecona.

Sterownik bram dwuskrzydłowych 12/24V 140W

Opis
Sterowanie napędu Sterowanie napędu odbywa się poprzez zaprogramowany w eL13QV3 przycisk pilota, lub przycisk dzwonkowy. W obu przypadkach działanie urządzenia jest identyczne i polega na sekwencyjnym wykonywaniu poleceń, czyli krok po kroku. Po załączeniu zasilania pierwszym rozkazem jest otwieranie, jeśli wydamy następne polecenie w trakcie ruchu bramy to ją zatrzymamy a następnie możemy uruchomić ją w kierunku zamykania. Wyjątkiem jest zadziałanie bariery podczerwieni przy zamykaniu lub zadziałanie przeciążenia.
Funkcję furtki Funkcję furtki można uruchomić poprzez przełączenie przełącznika nr 2 na pozycję ON. Sterowanie furtką jest możliwe tylko poprzez pilota który działa w tym wypadku dwukanałowo.
Funkcja osiedlowa Funkcja osiedlowa ułatwia komunikację wjazd-wyjazd, gwarantując że brama nie zamknie się gdy inna osoba uruchomi bramę za pomocą przycisku sterowania ręcznego lub pilota zdalnego sterowania.
Bariery podczerwieni Bariery podczerwieni są dodatkowymi elementami zabezpieczenia, które można podłączyć pod sterowanie eL13QV3. Zwiększają one bezpieczeństwo użytkowania przed najechaniem bramy na pojazd, osobę lub przedmiot znajdujący się w jej świetle lub w strefie działania skrzydeł. Jeżeli użytkownik zrezygnuje z fotokomórek to wyjście „Foto” i „Stop” musi mieć podłączoną zworkę do masy, według opisu na laminacie.
Automatyczne zamykanie

Automatyczne zamykanie powoduje automatyczne zamknięcie bramy po określonym czasie. Czas tenregulowany jest czasem opóźnienia automatycznego zamykania. Fotokomórki skracają czas automatycznego zamykania, po usunięciu przeszkody z zasięgu fotokomórek automatyczne zamykanie następuje po 5 sekundach.

Siła przeciążenia Siła przeciążenia jest to niezbędny element zabezpieczenia przed zgnieceniem elementów znajdujących się w świetle bramy, dodatkowo ochrania silnik i cały mechanizm napędowy bramy przed
uszkodzeniem. Siłę przeciążenia regulujemy potencjometrami oznaczonymi literką „M1” dla siłownika M1 i „M2” dla siłownika M2. Siła natarcia skrzydeł nie może być większa niż 400N.
Sygnalizacja świetlna Sygnalizacja świetlna może pracować w dwóch wariantach. W pierwszym jako sygnalizacja ostrzegawcza podczas ruchu bramy miga: wolno przy otwieraniu, szybko przy zamykaniu. W drugim jako
oświetlenie pomocnicze podjazdu czy garażu z opóźnionym wyłączeniem (funkcja ta nie działa przy opcji autozamknij).
Obsługę rodzaju siłowników Obsługę rodzaju siłowników można dokonać poprzez zworę „Kr”: brak zwory oznacza współpracę z siłownikami wyposażonymi w krańcówki, lub zlutowana zwora współpraca z siłownikami bez krańcówek (zmianę konfiguracji wykonujemy bezwzględnie przy odłączonym zasilaniu).
Dane techniczne
Zasilanie: 12/24V AC/DC
 Moc silnika: max. 140W
 Zasięg: 60 m
Standard transmisji: Keeloq
 Częstotliwość pracy: 433,92MHz
 Obsługiwane piloty: 2k433, 4k433, 2A433, 4A433
Pamięć pilotów: 40 pilotów
Czas autozamykania: 5s - 10min.
Zakres temperatury pracy: -20ºC +70ºC
Czas pracy sterownika: 120 s
Główne właściwości
Jest to sterownik dla napędów bramowych wykorzystujący dwa siłowniki na napięcie stałe 12/15V lub 24V. Doskonale nadaje się do pracy ciągłej. Można zastosować go na parkingach osiedlowych, posesjach prywatnych i w firmach. Zastosowano w sterowniku następujące funkcje:
Prosta procedura instalacji i programowania.
Sterowanie na przycisk dzwonkowy.
Sterowanie za pomocą nadajników (do 40'stu) na częstotliwość 433,92 MHz z kodem dynamicznie
zmiennym firmy Keeloq.
Zdalne programowanie pilotów.
Funkcja furtki.
Funkcja osiedlowa.
Dwie bariery podczerwieni zewnętrzna i wewnętrzna.
Automatyczne zamykanie.
Wcześniejsze auto zamknięcie bramy po przejechaniu bariery podczerwieni.
Regulacja siły przeciążenia dla każdego siłownika.
Regulacja czasu opóźnienia ruchu pomiędzy siłownikami (0-10s).
Automatyczne rozpoznawanie czasu pracy silników.
Sygnalizacja świetlna lub załączanie oświetlenia z regulowanym czasem wyłączenia.
Obsługa siłowników z krańcówkami lub bez krańcówek.
Konfiguracja:
Wersja obsługująca silniki eL13Q24V oraz rozpoznająca krańcówki, po zalutowaniu zworki obsługuje wersje siłowników wyłączane przeciążeniwo.
Wersja obsługująca silniki eL13Q12-15V oraz rozpoznająca krańcówki, po zalutowaniu zworki obsługuje wersje siłowników wyłączane przeciążeniwo.
Instrukcja instalacji i programowania