|
Przedmiotem jest sam (bez blatu!) stelaż stołu do handlu ulicznego długość ok. 2m BARDZO MOCNY!.
.
UWAGA! Blat widoczny na zdjęciu nie należy do kompletu! (Kompletne stoły dostępne są na innych naszych aukcjach)
.
Na życzenie wystawiamy Faktury VAT
.
Stół służy do ekspozycji towaru np. na przenośnym stoisku handlowym. Może służyć również jako stół np. na pikniku, czy na działce.
.
Dzięki temu że stół składa się z dwóch części,to bardzo łatwo jest go przemieszczać, i łatwo się go składa i rozkłada.
.
Stelaż wykonany jest ze stali galwanizowanej lub pokrytej farbą.
.
Oreintacyjne wymiary stołu ( w rzeczywistości mogą się nieznacznie różnić )
-szerokość ok. 59 cm,
-długość ok. 189 cm,
-wysokość ok. 74 cm,
-waga stelażu wynosi ok. 5,5kg
-grubość nogi wynosi ok. 2cm x 2cm,
-długość stelaża po złożeniu(do transportu) 94 cm.
.
Stół posiada 3 pary nóg dzięki czemu jest bardzo stabilny, nie jest podatny na „wywrócenia”.
.
Stelaże są nowe, takie jak widoczny na zdjęciu (ew. różnice mogą wynikać z koloru farby pokrywającej szkielet).
.
Do podanej ceny należy doliczyć jeszcze 20PLN (koszty przesyłki kurierskiej). Przy zakupie większej ilości przedmiotów koszt wysyłki może ulec zmianie.
Towar wysyłamy po wpłacie na nasze konto całej kwoty (wraz z kosztami przesyłki)
Osoby, które zakupiły dany przedmiot, prosimy o kontakt na nasz adres e-mail, wtedy podamy nr konta, na które należy wpłacić umówioną kwotę.
.
Zapraszamy do obejrzenia i ew. zakupu innych naszych artykułów (wtedy zakupione przedmioty możemy wysłać w mniejszej ilości paczek, co znacząco ograniczy koszty przesyłki!, ale prosimy nas o tym poinformować!)
.
gorąco polecamy i pozdrawiamy
MARIKUS
|