DRODZY PAŃSTWO!
Przedmiotem mojej aukcji są niepowtarzalne, ręcznie wykonane przepiękne kolczyki. Ozdoby powstały ze srebra wysokiej miary, co osobiście sprawdzałam płynem probierczym, na który kruszec reaguje doskonale. Na sztyftach znajdują się inicjały autora w postaci liter MR.
Jak widzą Państwo na zdjęciach załączonych do aukcji, kolczyki prezentują się doskonale. To srebrne liście, realistycznie zakrzywione z zaznaczonymi nerwami są odzwierciedleniem natury. Piękny połysk szlachetnego kruszcu, nico przytłumiony patynową otuliną, jest dopełnieniem całości szaty zewnętrznej. To również dzięki pociemnieniom klejnoty stały się klimatyczne, z charakterem.
Całość podczepiona jest do tradycyjnych sztyftów, dyskretnego a jednocześnie solidnego zapięcia. Zapewnia to klejnotom najlepszą ekspozycję i utrzymuje je we właściwej pozycji.
Kolczyki mogą być doskonałym prezentem. Dama, która zdecyduje się na tak kunsztowne ozdoby z pewnością nie pozostanie niezauważona. Polecam serdecznie.
Zapraszam do licytacji.
Wymiary:
Fronty- 1,7 cm x 1,6 cm.
„Długość” ze sztyftem- 1,3 cm.