Stagg SMS12PLCD kolumna aktywna USB/SD + pilot!!!
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Użytkownik Krzysiek2345
numer aukcji: 2039166629
Miejscowość Swiebodzin
Wyświetleń: 21
Koniec: 20-01-2012, 21:07
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha
Sklep muzyczny FANT
66-200 Świebodzin
Plac Jana Pawła II 19B
Numer do sklepu:
Numer kontaktowy:
661 [zasłonięte] 705
Strona internetowa:
www.fant.swiebodzin.pl
Forma wysyłki towaru z aukcji do uzgodnienia z klientem.
Kliknij w mapę, aby zobaczyć dokładną lokalizację sklepu.
Najtańsza na rynku w swojej klasie !!!
Kolumna aktywna z odtwarzaczem MP3 (USB/SD), ekranem LCD i kontrolą za pomocą pilota!
Moc: 180W RMS
Głośnik: 12" Woofer + Wysokotonowy Tweeter kompresyjny
EQ: ±12dB, Bass + Treble
Kontrolki LED: zasilanie i clip
Odtwarzacz MP3 z wyświetlaczem LCD, wejście USB + karty SD
Dane techniczne:
Wyjście mono: wzmacniacz z 2-drożnym pasywnym cross-over'em dla Wysokich oraz Średnio-niskich tonów
Częstotliwość 45Hz-20kHz
Całkowite zniekształcenia harmoniczne: 0,3%