Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

stół 80x140x180 + 6 krzeseł okazja warszawa!!!

20-01-2014, 19:39
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 1 239 zł     
Użytkownik Sandow_pl
numer aukcji: 3855654116
Miejscowość Warszawa, Sztum, Zakopane, Ełk
Wyświetleń: 14   
Koniec: 18-01-2014 13:26:57

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Waga (z opakowaniem): 100.00 [kg]
Szerokość mebla: 140.00 [cm]
Głębokość mebla: 80.00 [cm]
Kolor mebla: Wenge
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

797 [zasłonięte] 700
22 [zasłonięte] 2396
[zasłonięte]@wp.pl
sandow
Przedmiotem aukcji jest:

 STÓŁ S-22
+ 6 KRZESEŁ BOSS VII 

 Stół " S-22 " (blat prostokąt, MDF) o wymiarach:
- szerokość blatu 80 cm.
- długość stołu przed rozłożeniem 140 cm.
- długość stołu po rozłożeniu 180 cm.
- 6 krzeseł " BOSS VII "
Całość wykonana jest z drewna bukowego.
OFERUJEMY:
- 3 LATA GWARANCJI
- BEZPIECZNY TRANSPORT DO KLIENTA SAMOCHODAMI FIRMOWYMI
 1239zł 
ZAPRASZAMY NA INNE NASZE AUKCJE - ZAPEWNIAMY 100%
SATYSFAKCJĘ POPARTĄ KOMENTARZAMI NASZYCH KLIENTÓW.
Jesteśmy uczestnikiem programu
Rzetelna Firma. Dołącz do setek zadowolonych klientów naszej firmy.
3 lata gwarancji Zakupione w naszym salonie meble objęte są pełną, 3 letnią gwarancją. W przypadku pytań lub wątpliwości jesteśmy do Państwa dyspozycji.
Bezpieczny transport. Zapewniamy bezpieczny transport zakupionych mebli pojazdami własnymi firmy. Na czas transport meble są zabezpieczane przed jakąkolwiek możliwością uszkodzenia.
Istnieje możliwość zakupu na raty.
sandow

Dodatkowy opis

Całość wykonana jest z drewna BUKOWEGO natomiast blat stołu wykonany jest z płyty MDF, wykończony OKLEINĄ NATURALNĄ BUKOWĄ, blat stołu rozsuwany na solidnych (łożyskowanych) stalowych prowadnicach.

Wyboru wybarwienia drewna oraz tkaniny obiciowej należy dokonać ze wzornika załączonego poniżej.

Komplet jest fabrycznie nowy objęty 3 letnią gwarancją, nie wymaga montażu, jedynie stół ma odkręcone nogi schowane pod blatem stołu na czas transportu, przykręcenie nóg (śrubami załączonymi do kompletu), nie wymaga dużego wysiłku.

DO KAŻDEGO ZAKUPIONEGO ZESTAWU NA ALLEGRO PODKŁADKI FILCOWE GRATISWystawiamy paragon lub na życzenie fakturę VAT

KOSZT TRANSPORTU UZALEŻNIONY JEST OD OPCJI PŁATNOŚCI WSZELKIE SZCZEGÓŁY DOTYCZĄCE ZAMÓWIENIA, TRANSPORTU, FORMY PŁATNOŚCI ORAZ INNE PROSIMY KIEROWAĆ pod numery telefonów podane w nagłówku szablonu (czynne od pon. - pt. w godz. 10.00 - 20.00; sob. 10.00 - 18.00 - niedz. 10.00 - 15.00)

W OFERCIE DOSTĘPNE SĄ RÓWNIEŻ INNE WYMIARY STOŁÓW ZESTAWIONE Z RÓŻNĄ ILOŚCIĄ RÓWNIEŻ INNYCH MODELI KRZESEŁ.

Duże zdjęcie

Duże zdjęcie

sandow

Rodzaj wybarwienia

sandow

Rodzaj tkanin

sandow
Proszę zapoznać się również z komunikatami/regulaminem uzupełniającym zawartym na stronie „o mnie”. Biorąc udział w tej aukcji poprzez kliknięcie „kup teraz” kupujący oświadcza, że zapoznał się z wszelkimi informacjami zawartymi w treści aukcji jak i tymi umieszczonymi na stronie „o mnie”.

Ważne ! – Szanowni Allegrowicze – zwracamy szczególną uwagę na podany na stronie „o mnie” okres oczekiwania na doręczenie towaru. Okres ten może wahać się w zależności od wybranego modelu stołu i krzeseł oraz od miesiąca w którym dokonano zakupu i jest on aktualizowany na niniejszej stronie w momencie gdy ulega zmianie.

W przypadku kiedy zakup spowodowany jest np. zbliżającymi się Świętami lub jakąkolwiek uroczystością w Państwa domu ewentualnie po prostu zależy Państwu na dostawie przed jakimś upływającym terminem wówczas uprzejmie prosimy o staranne obliczenie przez Państwa możliwej daty dostawy – biorąc pod uwagę szczególnie to że meble mogą zostać doręczone w najkrótszym podanym terminie ale również i w jego maksymalnym podanym przez nas okresie!

O dostawie towaru informujemy Państwa telefonicznie dzień przed przyjazdem.
Wszelkie informacje, w tym nr konta na które należy dokonać wpłaty (w przypadku płatności z góry) zostaną wysłane automatycznie na Twój adres e-mail po zakupie.
Istnieje możliwość zakupu na raty kożystając z usług finansowych “Żagiel” - prosimy pamietać aby poprawnie obliczyć ratę w systemie ratalnym żagiel należy do całkowitej ceny zakupu dodać również koszt transportu określony w sekcji transport i płatność
Liczę na poważne oferty
Szanowny allegrowiczu - jeżeli nie masz zamiaru kupić nie licytuj, a jeżeli masz wątpliwości napisz lub zadzwoń.
Proszę zapoznać się również z regulaminem uzupełniającym zawartym na stronie „o mnie”. Biorąc udział w tej aukcji poprzez kliknięcie „kup teraz” kupujący oświadcza, że zapoznał się z wszelkimi informacjami zawartymi w treści aukcji
zagiel zagiel