Zapraszamy do licytacji unikalnego przedmiotu z kolekcji StudioMahon®
Jeżeli oprócz rozsądnej ceny mebla cenicie sobie Państwo jego JAKOŚĆ , prosimy o chwilę uwagi na stronie „O mnie” gdzie wyjaśniamy różnice pomiędzy naszymi meblami a innymi podobnymi na rynku.
Na innych aukcjachhttp://allegro.pl/sklep/[zasłonięte]17044_studio-mahon-unikalne-meble-z-drewnaznajdziecie Państwo pasujące meble w podobnym stylu, lustra i inne gadzety!
PRZEDMIOTEM AUKCJI JEST:
STÓŁ TEKOWY z 4-ma KRZESŁAMI
Przepiekny komplet wykonany przez naszych stolarzy z ponad 150 - letniego recyklowanego (??? ang. recycled teak) drewna tekowego. Brzmi to trochę jak współcześnie robiony ANTYK. Wykonczyliśmy go piaskując tekowe drewno przez co dostało ono bardzo ciekawej struktury, oparcia krzeseł po ręcznym rzeźbieniu polakierowaliśmy chemoutwardzalnym półmatowym lakierem bezbarwnym. Ułatwia to pielegnacje mebla (wystarczy przemyć wilgotna szmatka z detergentem) oraz zabezpieczenie powierzchni przed osadzaniem sie kurzu, brudzeniem, krążkami od filiżanek kawy, etc..
To jedyny w Polsce, i jeden z 4 w Europie (3 komplety zrobiliśmy do Anglii) niezwykle masywny, ciezki i oryginalny, NIEPOWTARZALNY EGZEMPLARZ! Tek, jak z pewnoscia Panstwo wiecie doskonale spisuje sie w roznych warunkach atmosferychnych. Komplet nadaje wiec sie zarowno wewnatrz mieszkania jak i na zewnatrz (ogrod, taras, balkon).
Wymiary (STÓŁ): 120 x 100 wys 78cm (krzesla):46x52 wys 112cm
Wylicytowane rzeczy mozna odebrac osobiscie w:
StudioMahon®
ul. Oriona 5
80-299 GDAŃSK
tel/fax: 58 [zasłonięte] 9695 ; kom: 516 [zasłonięte] 112;
e-mail: [zasłonięte]@gmail.com
Sobót: 11.00 – 16.00
w pozostałe dni tygodnia z przyjemnością aranżujemy spotkania telefonicznie w dogodnym dla Państwa czasie.
Na innych aukcjach http://allegro.pl/sklep/[zasłonięte]17044_studio-mahon-unikalne-meble-z-drewna
Strona "o mnie" Wszystkie aukcje