Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

STÓŁ sosnowy Prosta Noga 75x75 i inne PRODUCENT

06-07-2012, 19:26
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 151 zł     
Użytkownik meble-drewal
numer aukcji: 2460033360
Miejscowość Jordanów
Zostało sztuk: 20    Wyświetleń: 12   
Koniec: 16-07-2012 00:00:00

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

P.P.H.U. Drewal
A. i Z. Filipek Spółka Jawna

Toporzysko 76
34-240 Jordanów
Tel/Fax: +48 [zasłonięte] 213 440

Nr Konta bankowego:
82 1240 [zasłonięte] 4[zasłonięte]8781100 [zasłonięte] 471116

1. Zakupione w firmie Drewal produkty wysyłamy kurierem w terminie do 7 dni roboczych. Wybrane produkty wysyłamy własnym transportem max. do 14dni roboczych od daty wpływu zapłaty na nasze konto (dni robocze od pn-pt), lub w krótszym terminie - po uzgodnieniu telefonicznym. Sposób dostawy (kurierem czy transportem własnym) jest wyszczególniony każdorazowo w opisie wystawianego produktu.

2. Po złożeniu zamówienia otrzymują Państwo informacje na temat przesyłki i zapłaty za zakupiony produkt Drewal.

3. Uwaga, jeśli towar ma być dostarczony pod inny adres niż podany w allegro, koniecznie należy przysłać do nas mailem oraz podać nr telefonu aby kurier mógł umówić się na dostawę.

4. Uwaga! Paczkę należy sprawdzić wyłącznie w obecności kuriera czy towar dostarczony jest nieuszkodzony i zgodny z zamówieniem. W przeciwnym wypadku reklamacje nie będą uznawane.

5. Wszystkie podane ceny są cenami BRUTTO. Wystawiamy faktury VAT na życzenie Klienta - prosimy zaznaczyć to w zamówieniu.

Cena przesyłki jest podana przy każdym wystawianym na sprzedaż towarze Drewal (patrz cennik). Cena dostawy kurierem do Klienta, nie zawiera wnoszenia do mieszkań (na piętra itd).

Witam na aukcji internetowej firmowego sklepu meblowego firmy DREWAL
(jednego z największych w regionie renomowanego producenta mebli z litego drewna).


Przedmiotem aukcji jest:

STÓŁ PROSTA NOGA

75X75

SOSNOWY

( WYMIARY 75x75x75 cm )


OPIS PRODUKTU

STÓŁ DO SAMODZIELNEGO MONTAŻU


WYKONUJEMY STOŁY NA ZAMÓWIENIE

KONTAKT

TEL - 508 [zasłonięte] 440

e-mail: [zasłonięte]@drewal.eu

Wzornik wybarwień drewna sosnowego meble Drewal

MATERIAŁ
Stół firmy DREWAL wykonany jest w całości w litego drewna sosnowego, najbardziej ekologicznego materiału.

 LAKIEROWANIE
Mebel firmy DREWAL oferowany na tej aukcji jest w kolorach: sosna naturalna, olcha, dąb, dwukrotnie lakierowany lakierem bezbarwnym półmatowym. Istnieje możliwość zamówienia surowego stołu – prosimy zaznaczyć w mailu wybrany kolor.

Wzornik wybarwień drewna meble sosnowe Drewal

 

Wzornik wybarwień drewna meble sosnowe Drewal

TRANSPORT I PAKOWANIE

  Towar do samodzielnego montażu. Zamówiony towar wysyłamy kurierem w przeciągu 7 dni od wpłaty na nasze konto. Przy zakupie większej ilości koszt transportu obliczany jest indywidualnie.

Meble sosnowe Drewal

Kolekcja mebli Drewal – TRWAŁE I EKOLOGICZNE MEBLE SOSNOWE

w zgodzie z naturą

NATURALNIE

Drewno sosnowe używane jest do produkcji mebli od wieków. Niepowtarzalny urok mebli z litego drewna i charakter surowca jakim jest drewno sprawiają, że czujemy się w domu bliżej natury. Meble sosnowe są bezpieczne i ekologiczne, a my udowadniamy, że mogą być przy tym bardzo nowoczesne i trwałe.

wysoka jakość

SOLIDNIE

W firmie Drewal używamy wyłącznie wyselekcjonowanego drewna w najwyższym gatunku, starannie wysuszonego w nowoczesnych, komputerowo sterowanych suszarniach. Nasze meble w całości wykonane są z litego drewna, bez wstawek imitujących drewno. Nowoczesny park maszynowy w całości sterowany komputerowo zapewnia doskonałość pasowania każdego elementu i perfekcję wymiarów. Wszystkie szuflady w meblach Drewal są wyposażone w trwałe metalowe prowadnice. Uchwyty i nogi drewniane dopasowane do wyglądu mebla. Wszystkie meble są dwukrotnie lakierowane półmatowym lakierem bezbarwnym, a meble kolorowe są wcześniej barwione odpowiednimi bejcami.

Drewal - solidne meble prosto od producenta

Szablony Allegro: Agencja Reklamowa Janosz

3