Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Srebrny numer ___ 507 [zasłonięte] 100 ____ MALEJĄCY Orange

09-06-2015, 11:18
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 41.99 zł     
Użytkownik prostenumery_pl
numer aukcji: 5342589016
Miejscowość Jelenia Góra
Wyświetleń: 3   
Koniec: 09-06-2015 10:39:20
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Witamy na naszej aukcji

507 [zasłonięte] 100

Starter Orange (w zestawie jest standardowa karta oraz micro sim w jednym) jest nieużywany, aktywowany. Ważny (należy doładować numer) do 31.12.2015 roku. Z tym numerem można migrować do każdej sieci – opłata 0 zł.

O nas

GC.pl (Golden Communication) to pierwsza firma na rynku polskim, specjalizująca się w sprzedaży numerów telefonicznych wszystkich sieci komórkowych dostępnych na naszym rynku. Już teraz dysponujemy bardzo mocną, ugruntowaną pozycją. Nasza marka kojarzona jest z pasją, fachowością, rzetelnością. Na Allegro działamy od marca 2008 roku. Obecnie posiadamy na nim dwa nicki: prostenumery_pl, na którym można kupić tanie i łatwe do zapamiętania numery oraz gc-pl, który daje możliwość dokonania zakupu numerów tych od średniej do najwyższej półki, stosownie do chęci uzyskania określonej pozycji. Dają one gwarancję niepowtarzalności, oryginalności i prestiżu. Na pewno każdy zapamięta rzadki numer. Niestety jedyne ograniczenie to cena. Nie każdego stać na taki luksus. Od początku swojej działalności staramy się uważnie słuchać uwag naszych klientów. Zależy nam na tym, aby ze współpracy z nami każdy klient zawsze był w pełni zadowolony. Zakupy u nas najlepiej określają słowa: profesjonalnie, szybko i bezpiecznie!