| MATERIAŁ: |
srebro |
| PRÓBA: |
0,925 |
| MASA: |
5,1 g |
| WYMIARY: |
długość 45 cm |
Srebrny łańcuszek i medalik dwustronny firmy VERONA (YES Biżuteria Sp. z o.o.)
Naszyjnik wykonany z najwyższej próby srebra. Medalik owalny, dwustronny. Awers medalika z wizerunkiem Matki Boskiej. Tło to szlifowane promienie. Rewers przedstawia symbole Cudownego Medalika. Łańcuszek typu linka, zwarty, szlifowany, kanciasty. Piękna pamiątka Chrztu lub Komunii Świętej.
Medalik o długości 1,8 cm; szerokości 1,3 cm; grubości do 2,5 mm. Całkowita długość zawieszki 2,5 cm. Łańcuszek o długości 45 cm i grubości 0,9 mm. Naszyjnik błyszczący.
masa medalika 2,2 g; masa łańcuszka 2,9 g
Prezentowana biżuteria zaprojektowana została przez firmę VERONA. VERONA to wzory i kolekcje biżuterii starannie wyselekcjonowane przez stylistów. W wyjątkowy sposób łączą tendencje panujące w modzie z walorami klasycznego piękna biżuterii.
Nasza firma dzięki blisko 20 letniej współpracy z producentem zapewnia najniższe ceny na rynku.
Gwarantujemy wysyłkę
w ciągu 24 godzin od otrzymania płatności. Biżuterię wysyłamy Pocztą Polską oraz firmą kurierską Pocztex. Możliwy odbiór osobisty na terenie Warszawy - konieczny wcześniejszy kontakt telefoniczny.
| Więcej informacji telefonicznie: |
+48 [zasłonięte] 337 905 |
| lub pod adresem poczty: |
[zasłonięte]@legance.pl |