Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Sprzedam działający od 4 lat sklep internetowy

27-01-2012, 17:40
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 30 750 zł     
Użytkownik hani_pl
numer aukcji: 2066647601
Miejscowość Warszawa
Wyświetleń: 205   
Koniec: 18-02-2012, 11:58
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Sprzedam sklep internetowy Hani.pl, sklep cały czas obsługuję klientów.
Jest to funkcjonujący sklep internetowy z akcesoriami do kuchni itp. założony we wrześniu 2008 roku, od tego czasu zdążył się opatrzyć i ma swoich stałych klientów.
Sklep dobrze prosperujący, ma bardzo dobrą renomę wśród internautów, przynoszący zyski przy stosunkowo małym nakładzie pracy.
Sklep posiada powyżej 360 pozytywnych opinii na Ceneo.pl (http://www.ceneo.pl/3099-0a), oraz uzyskał od Ceneo.pl „Zaufane opinie” i „Program ochrony kupującego”.

FUNKCJONALNOŚCI SKLEPU:
1. Sklep jest zbudowany na silniku shoper.pl, zarządzanie zamówieniami jest bardzo proste i intuicyjne. Do prowadzenia sklepu nie potrzeba specjalistycznych umiejętności.
2. W panelu administracyjnym sklepu można generować faktury dla klientów.
3. Sklep zintegrowany jest między innymi z systemami płatności: mTransfer, PayU (dawne Płatności.pl) i PayPal
4. Sklep posiada możliwość:
- generowania zbiorczych raportów sprzedażowych, statystyk najczęściej oglądanych i kupowanych towarów;
- możliwość e-mailowego informowania sprzedawcy o nowym zamówieniu;
- opcję generowania automatycznie bonów rabatowych;
- automatycznego informowania użytkowników o zmianie statusu zamówienia, i wiele innych funkcji.

Oferta zawiera:

  • silnik sklepu z całą oprawą graficzną wraz z prawami autorskimi do grafiki,
  • funkcjonujące oprogramowanie sklepowe wraz z bazą dostawców i klientów,
  • sprawdzone kontakty handlowe ,
  • wprowadzone do systemu produkty wraz z opisami i zdjęciami (ok. 3500),
  • mailing, newsletter,
  • oraz towar który jest obecnie w magazynie

Sklep jest zoptymalizowany pod wyszukiwarki, nic tylko działać!
Na wszystko wystawie fakturę vat .
Szczegółowe instrukcje dotyczące wszystkiego, co pozwoli profesjonalnie prowadzić ten biznes.

Do prowadzenia sklepu nie trzeba specjalistycznych umiejętności. Obecnie praca przy sklepie wykonywana jest przez 1 pracownika.
Jeśli chciałbyś pracować w dogodnym dla siebie czasie i uzyskać wolność zawodową, decydować o sobie i swoim czasie, interesujesz się e-biznesem to sklep jest właśnie dla Ciebie.
Sklep sprzedaje z powodu wyjazdu .